CANON XEED WUX500

Nowy

XEED WUX5000 jest projektorem instalacyjnym o bardzo dużej jasności 5000 ANSI Lumenów. Doskonale sprawdzi się w dużych, nawet słabo zaciemnionych miejscach. Dzięki niewielkim jak na projektor instalacyjny wymiarom sprawdzi się również w sytuacjach gdzie nie ma zbyt dużo miejsca na projektor, np. w witrynach sklepowych.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

17 072,36 zł

Więcej informacji

20999Opis

XEED to najbardziej zaawansowana seria instalacyjnych projektorów Canon będąca połączeniem wysokiej rozdzielczości z dużą jasnością. Najwyższe modele tej serii wyróżnia rozdzielczość 4K. Seria XEED to zarówno projektory ze stałym obiektywem jak i z wymienną optyką. Wszystkie projektory XEED zostały wykonane w technologii LCOS.  Zastosowanie serii XEED to głównie kina, muzea, sale wykładowe czy galerie.

Wysoka rozdzielczość

Rozdzielczość WUXGA (1920×1200) zastosowana w projektorze XEED WUX500 pozwala na wyświetlenie obrazu pełnego szczegółów. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas multimediów, grafik czy zdjęć. Proporcje obrazu wynoszące 16:10 są identyczne jak większość ekranów w komputerach przenośnych. Nie występują więc żadne przeskalowania obrazu.

114319

Technologia LCOS

Technologia LCOS łączy zalety technologii DLP oraz 3LCD wypierając jednocześnie ich wady. Jest to połączenie technologii przepuszczalnej (takiej jak w 3LCD) i technologii odbicia (takiej jak w DLP). Barwa światła białego i kolorowego jest taka sama.  Technologia LCOS zapewnia obraz o wysokim kontraście i rozdzielczości. Obraz wyświetlany w tej technologii pozbawiony jest efektu tęczy i kratownicy. Jest najbardziej zbliżony do obrazu wyświetlanego przez klasyczny telewizor, jednak o znacznie większych rozmiarach (nawet do 600 cali).

lcos

Jasność 5000 ANSI Lumenów

Bardzo wysoki poziom jasności wynoszący 5000 ANSI Lumenów gwarantuje jasny, czytelny obraz nawet w miejscach o słabym zaciemnieniu jak aule wykładowe, galerie handlowe czy hale targowe.

Kontrast 2000:1

Współczynnik kontrastu wynoszący 2000:1 zapewnia głęboki poziom czerni i jasną biel. Kolory są z kolei mocne i nasycone. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno przy wyświetlaniu multimediów (zdjęcia, filmy) jak i tekstu, który przy dużym kontraście jest ostry i nasycony ułatwiając czytanie.

Zmiennoogniskowy obiektyw firmy Canon

XEED WUX500 został wyposażony z zmiennoogniskowy obiektyw o bardzo dużym zakresie ogniskowych (krotność 1.8x). Współczynnik projekcji wynoszący 1.39-2.51:1 oznacza, że obraz o szerokości 1 metra można uzyskać z odległości od 139 do 251 cm. Tak duży zakres daje ogromną swobodę w umiejscowieniu projektora lub dopasowaniu wielkości obrazu do ustawionej odległości.

Technologia LCOS i Systemem AISYS

Wyświetlacz refleksyjny LCOS współpracuje z systemem AISYS, zapewniając idealne odwzorowanie płynności ruchu i kolorów. Obrazy pozostają  wolne  od niechcianych efektów „kratownicy” lub „tęczy”, często występujących w przypadku innych technologii.

Wiele opcji połączeń

XEED WUX500 wyposażony został w łączność HDBaseT, umożliwiające podłączenie za pomocą tylko jednego przewodu o długości nawet 100 metrówŁączność Wi-Fi oraz funkcję sieciowej projekcji wielu obrazów NMPJ (Network Multi-Projection), umożliwia łatwą projekcję w przewodowej lub bezprzewodowej sieci LAN. Szeroki wybór złączy umożliwia wyświetlanie obrazów z całej gamy źródeł.

hdbt

Dostępne złącza HDMI i DVI do obsługi sygnału cyfrowego są z kolei najprostszym sposobem na podłączenie komputera.Port USB umożliwia prostą aktualizację oprogramowania układowego i wyświetlanie materiału bezpośrednio z pamięci USB, bez konieczności korzystania z komputera. Wbudowany port sieciowy RJ-45 umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie oraz obsługuje standard Crestron Connected.

Niskie koszty eksploatacji

Długa żywotność lampy oraz łatwość w jej wymianie zapewnia spokój działania przez wiele, wiele lat ograniczając jednocześnie całościowe koszty użytkowania. Pozwoli to na przeznaczenie budżetu na inne wydatki.

Zaawansowana kontrola obrazu

Model WUX500 zapewnia bezproblemową elastyczność i kontrolę nad wyświetlaniem obrazu. Funkcja sprzętowego łączenia krawędzi umożliwia płynne łączenie obrazów z wielu projektorów i tworzenie imponujących scalonych obrazów.

mapowanie

Gwarancja Canon

3yr-warranty_tcm125-1351159

Wszystkie projektory Canon objęte są 3 – letnia gwarancją producenta. W ramach podstawowej gwarancji użytkownik ma również prawo do aż 3 – krotnej, bezpłatnej wymiany lampy.  Aby móc skorzystać z gwarancji należy zarejestrować produkt na stronie Canon.

3 other products in the same category:

Pliki do pobrania