EB-1485Fi
Elastyczna praca dzięki udostępnianiu treści i elastycznym połączeniom za pomocą tego laserowego wyświetlacza Full HD.
- Elastyczne opcje wyświetlania i rozmiaru
Zaspokajaj potrzeby użytkowników w każdym środowisku pracy - Interaktywny wyświetlacz konferencyjny typu „wszystko w jednym”
Łączy kilka narzędzi w jednym, interakcyjnym urządzeniu ułatwiającym współpracę - Wyższa produktywność i elastyczność pracy
Udostępnianie i wyświetlanie treści z kilku urządzeń jednocześnie - Dzielony i przesuwany ekran
Możliwość wyświetlania do czterech obrazów jednocześnie – projekcja obrazów z różnych źródeł - Łatwy montaż
Szybka konfiguracja dzięki funkcji automatycznej kalibracji
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Elastyczne opcje wyświetlania i rozmiaru
Zapewniaj efektowne prezentacje dzięki wielodotykowemu wyświetlaczowi o przekątnej do 100 cali (16:9 autonomiczny), 120 cali (16:6 autonomiczny) lub 155 cali, korzystając z funkcji Epson DuoLink, która łączy dwa interaktywne wyświetlacze za pomocą wbudowanego edge blendingu (łączenia projekcji).
Współpraca i komunikacja
Intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs użytkownika, dotykowy ekran główny oraz interaktywne menu ekranowe ułatwiają konfigurację i nawigację między funkcjami. Wyposażony w wielodotykowe funkcje pióra i palców, bezprzewodową łączność BYOD i screen mirroring (Miracast). Wyposażony również w narzędzia umożliwiające bezpieczną współpracę oraz szeroki wachlarz opcji połączeń, zarówno bezprzewodowych, jak i przewodowych, w tym wyjście HDBaseT* oraz HDMI. Bezpłatna aplikacja Epson iProjection zapewnia płynną łączność bezprzewodową oraz kontrolę nad współpracą z wielu urządzeń i platform. Jest kompatybilna z systemami Windows, Office 365 i iOS, umożliwiając korzystanie z aplikacji na komputerach PC i tabletach.
Dzielony i przesuwany ekran
W celu optymalizowania interakcji podczas spotkań można korzystać nawet z czterech źródeł, takich jak systemy wideokonferencyjne z różnymi źródłami wideo oraz prezentacje.
Technologia zapewniająca wysoką niezawodność
Oferuje czas pracy do 20 000 godzin bez konserwacji i jest objęty pięcioletnią gwarancją. Te rozwiązania obniżają koszty eksploatacji, a brak konieczności serwisowania oznacza, że możesz skupić się na bieżących zadaniach.
* HDBaseT kompatybilny TYLKO z controlPad.
| Waga | 9,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 37,5 × 45,8 × 21 cm |
| Technologia wyświetlania | Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 3.500 lumen (tryb ekonomiczny), 5.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1080p |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 27 dB (A), Tryb normalny: 36 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 293 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 195 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 366 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 262 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Komunikacja | LAN, WI-FI |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDMI (3x), Interfejs dotykowy, Kompozytowe, MIC, Miracast, RS-232C, USB 2.0 (2x), USB 2.0-A (2x), VGA (x2), WI-FI 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct, Zasilane złącze USB |




















EB-L210SW 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.