EB-1780W
Ultramobilny projektor HD-ready dla klientów biznesowych, łączący inteligentne funkcje, świetną jakość obrazu, łatwą konfigurację i prawdziwą przenośność.
- Niepowtarzalna jakość obrazu
Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3000 lumenów) - Korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie
Wyrównywanie slajdów i obrazów oraz korekcja zniekształceń - Wyjątkowo małe rozmiary i lekka obudowa
Mieści się w jednej torbie z laptopem - Bezpłatna aplikacja iProjection
Bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji ze smartfona lub tabletu - Możliwość podziału ekranu
Jednoczesne wyświetlanie obrazów z dwóch różnych źródeł
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Niepowtarzalna jakość obrazu
Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3000 lumenów oraz technologia 3LCD firmy Epson gwarantują doskonałą jakość obrazu i naturalne kolory. Technologia True Colours zapewnia wierne odwzorowanie kolorów, a współczynnik kontrastu 10 000:1 sprawia, że obraz jest ostry i wyrazisty.
Łatwy montaż
Automatyczna korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie ułatwia przygotowanie projektora do pracy niemal w każdym miejscu. Ultrakrótki rzut umożliwia wyświetlanie dużego obrazu z krótkiej odległości, a wylot powietrza skierowany jest do przodu, tak aby wszyscy uczestnicy spotkania mogli siedzieć bezpośrednio za projektorem. Po wykryciu sygnału wejściowego projektor uruchamia się automatycznie.
Bogatsze prezentacje
Funkcja dzielonego ekranu pozwala wyświetlać obrazy z dwóch różnych źródeł obok siebie, a za pomocą złącza MHL można odtwarzać wysokiej jakości filmy i dźwięk z urządzeń mobilnych, jednocześnie je ładując.
Prawdziwa przenośność
Kompaktowa budowa i niewielka waga projektora sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem dla osób, które często się przemieszczają. Projektor jest sprzedawany w zestawie z torbą, z łatwością zmieści się też w standardowej torbie na laptopa.
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,3 × 29,2 × 4,4 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 1.900 lumen (tryb ekonomiczny), 3.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WXGA 2 |
| Kontrast (x:1) | 10.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 4.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 7.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 30 dB (A), Tryb normalny: 39 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 252 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 178 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 277 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 200 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,34 W |
| Komunikacja | LAN, WI-FI |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | HDMI, Kompozytowe, MHL, USB 2.0, USB 2.0-A, VGA, WI-FI 802.11b/g/n |






















EB-775F 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.