EB-775F
Idealny skalowalny i ekonomiczny projektor do oznakowania informacyjnego.
- Wszechstronny projektor do wyświetlania reklam
Kompaktowa i dyskretna konstrukcja z optyką o ultrakrótkim rzucie do ciasnych przestrzeni - Twórz angażujące obrazy
Projektory Full HD o przekątnej obrazu do 150 cali, 4100 lumenów i technologia 3LCD - Niezawodność w działaniu bez serwisowania
Projektor laserowy niewymagający nakładów konserwacyjnych z 5-letnią gwarancją - Wszechstronne możliwości odtwarzania
Treści można odtwarzać bezpośrednio z nośnika USB - Łatwy montaż
Możliwość obrotu w zakresie 360 stopni, w tym projekcja pionowa
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Twórz angażujące obrazy
Zaawansowana technologia laserowa firmy Epson to elastyczne i proste w użyciu rozwiązanie z zakresu digital signage. Twórz angażujące obrazy o przekątnej do 150 cali (większe w przypadku użycia 2 urządzeń) o jasności do 4100 lumenów, aby zapewnić łatwą widoczność w jasnych środowiskach.
Ożyw dyskretnie dowolną powierzchnię
EB-775F można instalować na ścianie lub suficie i używać do wyświetlania na niemal każdej powierzchni (nawet na niekonwencjonalnych powierzchniach, takich jak podłoga lub słupy). Konstrukcja UST sprawia również, że idealnie sprawdza się w wyświetlaniu dużych obrazów w ciasnych przestrzeniach. Możliwość wyboru modelu w kolorze czarnym (EB-775F) lub białym (EB-770F), pozwala dyskretnie wtopić go w swoje środowisko – projektor można nawet ukryć, aby stworzyć ruchome obrazy, zaskakując i zachwycając odbiorców.
Solidny, niezawodny i ekonomiczny
Nasza technologia laserowa jest również wytrzymała i nie wymaga konserwacji. To ekonomiczny projektor typu „zainstaluj i zapomnij” na którym można polegać, zapewniający do 20 000 godzin użytkowania bez konserwacji i objęty 5-letnią gwarancją.
Wszechstronne możliwości odtwarzania kontentu
Epson oferuje bezpłatne aplikacje do tworzenia treści (Epson Creative Projection i Epson Projector Content Management). Treści można odtwarzać bezpośrednio z USB (w tym listy odtwarzania, filmy i treści reklamowe) za pomocą wbudowanej funkcji odtwarzania lub przesyłać bezprzewodowo i odtwarzać treści za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi i funkcji Miracast.
| Waga | 5,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39,5 × 35,6 × 13,3 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 2.800 lumen (tryb ekonomiczny), 4.100 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1080p |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 27 dB (A), Tryb normalny: 37 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 200 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 141 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 263 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 199 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Komunikacja | LAN, WI-FI |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDMI (3x), Kompozytowe, Miracast, RS-232C, USB 2.0 (2x), USB 2.0-A (2x), VGA (x2), WI-FI 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |




















EB-PU2116W 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.