EB-800F
EB-800F to jasny projektor o ultrakrótkim rzucie, który pozwala na skalowanie obrazu. Urządzenie wprowadza innowacyjne rozwiązania firmy Epson do zastosowań z zakresu digital signage.
- Projektor do digital signage o ultrakrótkim rzucie
Kompaktowa, dyskretna konstrukcja. - Projekcja treści do 130 cali
Rozdzielczość Full HD, jasność 5000 lumenów oraz technologia 3LCD - Niezawodność w działaniu bez serwisowania
Projektor laserowy niewymagający nakładów konserwacyjnych z 5-letnią gwarancją - Łatwy montaż
Możliwość obrotu w zakresie 360 stopni, w tym projekcja pionowa - Wszechstronne możliwości odtwarzania
Treści można odtwarzać bezpośrednio z nośnika USB
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Innowacyjne i efektywne kosztowo rozwiązanie
Zaawansowana technologia laserowa firmy Epson to solidne, niezawodne i proste w montażu rozwiązanie z zakresu digital signage. Oferuje jasne i żywe kolory, a oprócz tego jest w stanie pokazywać obrazy o dużych rozmiarach.
Duże projekcje z możliwością skalowania
EB-800F umożliwia wyświetlanie projekcji z możliwością skalowania obrazu do 130 cali, w rozdzielczości Full HD i z jasnością 5000 lumenów. Technologia 3LCD zapewnia jasne kolory i wysoką jakość obrazu nawet w jasnych przestrzeniach.
Rozwiązanie wszechstronne i łatwe w montażu
To eleganckie i starannie zaprojektowane urządzenie do wyświetlania treści zapewnia elastyczność, która sprosta najbardziej wymagającym oczekiwaniom , jak również umożliwia zastosowanie w wąskich przestrzeniach. Można go montować na ścianie, suficie, podłodze albo nawet zabudować tak, aby prezentowany obraz miał w sobie nutkę tajemniczości. Zastosowany układ optyczny ultrakrótkiego rzutu pozwala na wyświetlanie dużych obrazów z niewielkiej odległości. Dostępna jest również wersja w kolorze czarnym.
Elastyczne możliwości odtwarzania
Materiały można odtwarzać bezpośrednio z nośnika USB, wykorzystując wbudowany player, oraz z wykorzystaniem oprogramowania Epson Projector Content Manager do tworzenia i obsługi list odtwarzania. Użytkownicy mogą korzystać z obsługi wielu projektorów i połączonych szeregowo, o połączonych obrazach za pomocą funkcji edge blending (łączenie projekcji) lub oświetlić całą ścianę jednym dużym obrazem. Funkcja dzielenia ekranu z kolei umożliwia użytkownikom łączenie wielu źródeł obrazu i wyświetlanie zróżnicowanych treści w ramach jednego urządzenia jednocześnie.
| Waga | 9,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 37,5 × 45,8 × 21 cm |
| Technologia wyświetlania | Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 3.500 lumen (tryb ekonomiczny), 5.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1080p |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 27 dB (A), Tryb normalny: 36 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 293 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 194 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 366 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 262 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDBaseT, HDMI (3x), Kompozytowe, RS-232C, USB 2.0, USB 2.0-A (2x), VGA (x2), WI-FI 802.11b/g/n, Zasilane złącze USB |





















Opinie
Opinii jeszcze nie ma.