EB-L210W
Przystępny cenowo, prosty w użyciu projektor laserowy z łącznością bezprzewodową i wbudowanymi głośnikami
- Projektor o jasności 4500 lumenów
Wyraziste obrazy i jasne kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. - Projektor laserowy
Praktycznie bezobsługowe działanie nawet przez 30 000 godzin (tryb ekonomiczny). - Przesyłanie strumieniowe i udostępnianie treści
Bezprzewodowy, funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez HDMI i łatwe podłączanie do inteligentnego urządzenia. - Niezawodność w działaniu bez serwisowania
Elastyczny, kompaktowy projektor laserowy jest objęty 5-letnią gwarancją. - Kompletne rozwiązanie
Model EB-L210W, dzięki niewiarygodnemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 2 500 000:1, zapewnia żywe, realistyczne obrazy z wyraźnymi detalami cieni i głębokimi odcieniami czerni.
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Kompaktowy projektor laserowy WXGA o wysokim współczynniku kontrastu wynoszącym 2 500 000:1 i technologia 3LCD zapewnia doskonałą jakość obrazu, a równie wysokie natężenie światła barwnego i białego pozwala na wyświetlanie prezentacji nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
Prosta konfiguracja i opcje łączności
Funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez wykrywanie sygnału wideo HDMI oraz szereg opcji łączności, w tym podwójny port HDMI i wbudowana bezprzewodowa sieć LAN do strumieniowego przesyłania treści z laptopów lub urządzeń mobilnych z funkcją Screen Mirroring (Miracast) – obsługa kodu PIN i wyświetlanie nazwy użytkownika okna dialogowego po podłączeniu Miracast do projektora umożliwiają nauczycielowi zablokować zakłócenia ze strony uczniów podczas wyświetlania obrazu. Zasilacz USB (2 A) dla łatwego podłączenia do inteligentnego urządzenia. Obsługa oprogramowania iProjection zapewnia łączność z innymi urządzeniami przenośnymi i udostępnianie treści.
Brak problemów i trwałość
Wyjątkowa niezawodność i czas eksploatacji nawet do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) oznaczają, że możesz dłużej z niego korzystać. Projektor EB-L210W jest objęty 5-letnią gwarancją.
Wartościowa wszechstronność
Oprogramowanie Epson iProjection jest zgodne z wiodącymi platformami i pozwala podłączyć do 50 urządzeń i podzielić ekran, a funkcja dzielenia ekranu pozwala zaoferować wartość dodaną.
| Waga | 4,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,9 × 32,5 × 9 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 3.100 lumen (tryb ekonomiczny), 4.500 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WXGA |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 27 dB (A), Tryb normalny: 37 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 201 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 144 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 260 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 199 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Komunikacja | LAN, WI-FI |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | CINCH (Audio), Ethernet, HDMI (x2), MIC, Miracast, RS-232C, USB 2.0, USB 2.0-A, VGA (x2), WI-FI 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |





















Opinie
Opinii jeszcze nie ma.