EB-L30000U
Kompaktowy projektor 3LCD o jasności 30 000 lumenów przeznaczony do instalacji wymagających jak najjaśniejszego obrazu.
- Najjaśniejszy projektor firmy Epson
Dzięki jasności 30 000 lumenów jest to najjaśniejszy projektor Pro AV w historii firmy Epson. - Kompaktowa budowa
Łatwy transport, instalacja i magazynowanie - Elastyczność w kwestii doboru obiektywu
Użytkownicy mogą wybrać najodpowiedniejszy obiektyw do każdego projektu - Technologia optymalizacji 4K
Technologia optymalizacji 4K firmy Epson zapewnia ostry obraz w wysokiej rozdzielczości - Ulepszona ochrona
Mechaniczna przysłona chroni matrycę przed światłem lasera
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Kompaktowa konstrukcja ułatwia użytkowanie
Imponujące projekcje często oznaczają konieczność zastosowania dużych i ciężkich projektorów, co z kolei może sprawiać trudności przy montażu, transporcie i przechowywaniu. Kompaktowa konstrukcja modelu EB-L30000U sprawia, że mieści się on w ciasnych przestrzeniach, a także jest łatwiejszy w transporcie, montażu i przechowywaniu.
Najjaśniejszy projektor marki Epson
Dzięki jasności 30 000 lumenów jest to najjaśniejszy projektor Pro AV w historii firmy Epson. Jego moc pozwala użytkownikom tworzyć przyciągające uwagę prezentacje i doświadczenia, które do reszty pochłoną widzów.
Swobodny dobór obiektywów wspomaga kreatywność
Projektor EB-L30000U jest oferowany bez obiektywów, dając użytkownikowi swobodę w ich doborze w zależności od projektu. Epson oferuje gamę obiektywów pozwalających uzyskać ostry obraz w wysokiej jakości, nawet z dużej odległości. Co więcej, do modelu EB-L30000U pasują wszystkie obiektywy z modelu EB-L25000U.
Kompleksowa ochrona w każdej sytuacji
Mechaniczna przysłona przydaje się szczególnie w przypadku wyświetlania tła w teatrach. W projektorze można natychmiast całkowicie odciąć źródło światła przy użyciu prostego przełącznika i włączyć je ponownie, gdy będzie znów potrzebne. Funkcja ta jest szczególnie ważna dla firm rentalowych oraz organizatorów wydarzeń, podczas których używane są urządzenia laserowe, ponieważ pozwala ona chronić obiektyw przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem lasera.
Wszechstronna, wydajna praca w wysokiej jakości
Za sprawą opracowanej przez Epson technologii optymalizacji 4K, która przesuwa każdy piksel po przekątnej o 0,5 mm w celu podwojenia rozdzielczości, model EB-L30000U pozwala uzyskać niezwykle ostry i wyraźny obraz najwyższej jakości.
| Waga | 63,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 71 × 79 × 29,9 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 20.000 lumen (tryb ekonomiczny), 30.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WUXGA |
| Kontrast (x:1) | ponad 2.500.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 41 dB (A), Tryb normalny:49 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 1748 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 2325 w |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 1511 w |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Komunikacja | LAN |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | DVI, Ethernet, HD-SDI, HDBaseT, HDMI, NFC, RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A (2x), VGA |




















EB-800F
LightScene EV-115 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.