EB-L530U
Projektor laserowy ze stałym obiektywem EB-L530U oferuje jasność 5200 lm i jest idealny do zastosowania w szkołach, firmach, sklepach i atrakcjach turystycznych.
- Jasność 5200 lumenów
Wyraziste obrazy i jasne kolory, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach - Rozdzielczość WUXGA
Ostry obraz w rozdzielczości Full HD (WUXGA) zapewnia doskonałą wyrazistość szczegółów - Opcje łączności gotowe na przyszłe rozwiązania
Obsługa wejść 4K, HDMI, HDBaseT, zintegrowane funkcje Wi-Fi i screen mirroring - Prosta i elastyczna instalacja
Lekka i kompaktowa konstrukcja z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu (lens shift) - Pomocny w zachowaniu dystansu społecznego
Skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Jaśniejsza i wyraźniejsza projekcja
Projektor EB-L530U umożliwia wyświetlanie bardziej wciągających i efektownych projekcji nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Oferuje imponującą jasność na poziomie 5200 lumenów i rozdzielczość WUXGA Full HD w przystępnej cenie. Oznacza to, że można skorzystać z lepszej wydajności i niezawodności technologii laserowej przy niższym poborze mocy. Inne funkcje modelu: Obsługa sygnałów w standardzie 4K, technologia optymalizacji szczegółów, łączenie projekcji i szeroki zakres przesunięcia obiektywu, pozwalają na dopasowanie w wymagających miejscach instalacji EB-L530U wyświetla obrazy o przekątnej do 500 cali bez utraty ostrości i wyraźnych szczegółów.
Łatwa instalacja
Projektor EB-L530U oferuje wiele profesjonalnych funkcji, które ułatwiają instalację, nawet w przypadku bardziej zaawansowanych zastosowań. Ten stylowy i kompaktowy projektor oferuje 360-stopniową instalację bez uszczerbku dla jakości obrazu i obsługuje ekran ultrapanoramiczny o proporcjach 16:6, co pozwala zmaksymalizować dostępną przestrzeń na ekranie. Ponadto funkcja dzielenia ekranu umożliwia jednoczesne wyświetlanie dwóch lub czterech projekcji z różnych źródeł, a korekcja geometryczna i łączenie projekcji pomagają stworzyć jeden duży, płynny obraz z użyciem wielu projektorów.
Rozmiar dopasowany do warunków wyświetlania
W przeciwieństwie do płaskiego wyświetlacza nie ma odblasków, odcisków palców ani zmarnowanej przestrzeni ściennej. Obraz można skalować, aby uzyskać wymagany rozmiar: od 50 do 500 cali. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązania edukacyjne, korporacyjne, handlowe czy turystyczne, możliwości wyświetlania są nieograniczone, a projekcje bardziej wciągające dla odbiorców.
Podłączenie i sterowanie
Projektor EB-L530U oferuje wiele sposobów łączenia, możliwość wyświetlania kilku źródeł jednocześnie i przesyłania bezprzewodowego. Możliwości podłączeń, gotowe na przyszłe rozwiązania: HDMI (wejście i wyjście) i HDBaseT z obsługą sygnału 4K, obsługa sieci bezprzewodowej 5 GHz w ramach korporacyjnego systemu zabezpieczeń, wbudowany odtwarzacz multimedialny i wbudowana funkcja Miracast oraz obsługa bezprzewodowego systemu prezentacji ELPWP10 firmy Epson. Intuicyjna instrukcja obsługi na ekranie ułatwia również konfigurację i nawigację.
Spersonalizowane treści digital signage
Projektor EB-L530U wyposażony we wbudowany odtwarzacz multimedialny z obsługą funkcji sieciowych umożliwia załadowanie list odtwarzania na nośnik USB i odtwarzanie ich bezpośrednio z projektora². Możesz tworzyć spersonalizowane treści za pomocą aplikacji Epson Creative Projection na smartfonie lub tablecie lub tworzyć i planować listy odtwarzania za pomocą oprogramowania Epson Projector Content Manager.
Podłączenie i współpraca za jednym kliknięciem
Bezprzewodowy system prezentacji ELPWP10 firmy Epson ułatwia współpracę. Oszczędność kosztów i nowoczesna łączność bezprzewodowa. Brak kabli – wystarczy podłączyć do komputera!
Kontrola nad wyświetlanymi obrazami
Oprogramowanie Epson Projector Professional Tool zapewnia wyższy poziom obróbki i kontroli obrazu. To bezpłatne i intuicyjne narzędzie upraszcza korzystanie z zaawansowanych funkcji, takich jak łączenie projekcji, mapowanie projekcji i sterowanie wieloma projektorami.
Pomocny w zachowaniu dystansu społecznego
W sytuacjach, gdy wymagane są dystans społeczny i odpowiedzialne podejście, skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali umożliwia wyświetlanie treści z dowolnej pozycji.
| Waga | 8,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33,9 × 44 × 12,6 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 3.640 lumen (tryb ekonomiczny), 5.200 lumen |
| rozdzielczość | WUXGA |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 23 dB (A), Tryb normalny: 31 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 234 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 164 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 293 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 223 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,3 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDBaseT, HDMI (x2), Miracast, RS-232C, USB 2.0, USB 2.0-A, VGA (x2), WI-FI 802.11b/g/n |




















EB-770FI 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.