EB-L570U
Projektor laserowy ze stałym obiektywem o jasności 5200 lumenów, idealny do zastosowań edukacyjnych i firmowych oraz do atrakcji ddo atrakcji dla zwiedzających.
- Jasność 5200 lumenów
Wyraźne obrazy i żywe kolory nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach - Rozdzielczość 4KE
Wyraźne obrazy w rozdzielczości 4KE zapewniają doskonałą wyrazistość szczegółów - Łączność BYOD
z opcjonalnym połączeniem bezprzewodowym lub przewodowym oraz HDBaseT - Wygodna, bezproblemowa instalacja
Kompaktowy projektor z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu i funkcjami projekcji wielu obrazów - Duży obraz
Skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Niewiarygodna jakość obrazu
Projektor EB-L570U o jasności 5200 lumenów i rozdzielczości 4KE z funkcją przesunięcia obiektywu zapewnia efektowne i immersyjne wyświetlanie treści wysokiej jakości w korzystnej cenie. Projektor EB-L570U umożliwia również skalowalne wyświetlanie obrazu o przekątnej od 50 do 500 cali.
Doskonała łączność
Projektor oferuje wiele opcji połączenia. Łączność BYOD z opcjonalną łącznością bezprzewodową lub przewodową oraz HDBaseT. Oferuje także funkcję automatycznego włączania MTR poprzez wykrywanie sygnału HDMI. Projektor EB-L570U jest wyposażony w przyszłościowe opcje łączności takie jak HDMI, HDBaseT i wbudowany odtwarzacz multimedialny. Obsługa oprogramowania iProjection zapewnia łączność z innymi urządzeniami przenośnymi i udostępnianie treści.
Wygodna i bezproblemowa instalacja
Instalacja 360 stopni bez utraty jakości wyświetlania z obsługą obrazu panoramicznego o proporcjach 21:9 i 16:6 oraz przesunięcia obiektywu i wyjścia HDMI. Instalacja projektora oferuje zaawansowane funkcje projekcji wielu obrazów — są to opcje zwykle dostępne w droższych modelach wyższej klasy. Edge blending (łączenie projekcji) z opcjonalną kamerą ELPEC01 umożliwia proste nakładanie/rozmieszczanie sąsiadująco.
Brak problemów i trwałość
Wyjątkowa niezawodność i czas eksploatacji nawet do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) oznaczają, że możesz dłużej z niego korzystać.
| Waga | 8,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30,4 × 44 × 12,2 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 3.640 lumen (tryb ekonomiczny), 5.200 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WUXGA |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 23 dB (A), Tryb normalny: 31 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 201 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 177 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 260 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 199 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDBaseT, HDMI (x2), RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A |




















EB-760WI 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.