LightScene EV-110
EV-110 o innowacyjne i wszechstronne rozwiązanie do projekcji laserowej o jasności 2200 lumenów do kreowania unikalnych przekazów i digital signage.
- Eksperymentalne rozwiązania projekcyjne
Z łatwością twórz bezszwowo połączone obrazy, efekty świetlne i łączone ekrany - Treści oparte o sygnał z czujników
Funkcja GPI do prostych rozwiązań opartych o wyzwalanie za pomocą czujników - Swoboda instalacji
Może być montowany na suficie, jako wolnostojący lub zainstalowany do szyny oświetleniowej - Obsługujący digital signage
Wbudowany odtwarzacz multimedialny i prosta integracja z CMS - Niezawodność w działaniu bez serwisowania
Trwała technologia laserowa firmy Epson oraz gwarancja na pięć lat
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Minimalistyczny produkt – maksymalne wrażenia
LightScene EV-110 umożliwia użytkownikom rozwinięcie swojej kreatywności i wyświetlanie atrakcyjnych efektów wizualnych wręcz natychmiastowo, w rozdzielczości WXGA i jasności 2200 lumenów. Dzięki niewielkim rozmiarom można go zastosować tam, gdzie tradycyjny projektor za bardzo by się wyróżniał. Dostępna jest również wersja w kolorze czarnym.
Proste, elastyczne wykorzystanie
Lekka konstrukcja sprawia, że EV-110 można zainstalować na wiele sposobów – od tradycyjnego montażu sufitowego przez wolnostojący montaż podłogowy po przymocowanie do szyny oświetleniowej, w tym do tych, które już są zainstalowane.
Obsługujący digital signage
Wyposażony we wbudowany odtwarzacz multimedialny z bezprzewodowym przesyłaniem treści, umożliwia także wgranie list odtwarzania na kartę SD i emisję kontentu bezpośrednio z projektora1. EV-110 posiada również złącze HDMI dla łatwej integracji z systemami zarządzania treścią bez specjalistycznej instalacji.
Zaawansowane instalacje w prosty sposób
Funkcja GPI obsługuje bezpośrednią łączność z czujnikami w celu tworzenia rozwiązań, które reagują na impulsy zewnętrzne, a które można dostosować do zmian sytuacji bez konieczności stosowania kosztownego sprzętu zewnętrznego. EV-110 wykorzystuje również zaawansowane techniki, takie jak edge blending (łączenie projekcji), aby osiągnąć oszałamiające rezultaty w większych przestrzeniach, które wymagają instalacji wielu jednostek.
Niezawodność w działaniu bez serwisowania
Pięcioletnia gwarancja w połączeniu z niezawodną technologią laserowego źródła światła firmy Epson i izolowanym układem optycznym oznacza, że EV-110 nie wymaga regularnej konserwacji.
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,5 × 53 × 47 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 1.100 lumen (tryb ekonomiczny), 2.200 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WXGA 2 |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 22 dB (A), Tryb normalny: 34 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 124 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 266 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 149 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 112 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,4 W |
| Komunikacja | LAN |
| Kolor | 16,77 mln kolorów |
| Złącza | Ethernet, Gniazdo kart SD, HDMI, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A, WI-FI 802.11b/g/n |



















Opinie
Opinii jeszcze nie ma.