EB-PU2113W
EB-PU2113W to bardzo lekki i kompaktowy projektor 3LCD o dużej jasności.
- Ultralekki i kompaktowy
Łatwy transport, instalacja i magazynowanie - Wyświetlanie doskonałej jakości obrazów
13 000 lm, technologia optymalizacji 4K, rozdzielczość WUXGA - Prosta obsługa
Prosta instalacja, stacking, dowolność doboru i sterowanie obiektywów - Bezobsługowa niezawodność w działaniu
Udoskonalona pyłoodporna konstrukcja z certyfikatem IP5X - Korzyści dla środowiska
Niższy pobór mocy, mniejsze opakowanie, mniejsza waga
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Kompaktowa oraz lekka
Mniejsza waga i rozmiar sprawiają, że projektor jest łatwiejszy w przechowywaniu, transporcie i instalacji, co pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie oraz koszty pracy techników i transportu.
Znakomita jakość obrazu
Ten projektor 3LCD wysokiej jasności oferuje rozdzielczość WUXGA z optymalizacją 4K i HDR, zapewniając bogactwo szczegółów i doskonale ostre obrazy.
Wszechstronność
Model EB-PU2113W jest wyposażony w funkcje umożliwiające prostą instalację, stacking, swobodny dobór i zdalne sterowanie obiektywów. Wbudowane przetwarzanie obrazu pozwala na stackowanie projektorów bez użycia komputera. Oznacza to, że można połączyć moc dwóch projektorów, praktycznie podwajając jasność obrazu, bez używania dodatkowego sprzętu.
Niezawodność
Oferuje wyjątkową odporność na pył, ponieważ hermetycznie uszczelniony silnik optyczny i laserowe źródło światła zapewniają stabilną jasność przez długi czas, nawet w środowiskach o wysokim zapyleniu.
| Waga | 23,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 49,2 × 58,6 × 21,8 cm |
| Technologia wyświetlania | Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 13.000 lumen, 9.100 lumen (tryb ekonomiczny) |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WUXGA |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 29 dB (A), Tryb normalny: 34 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 686 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 864 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 633 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,4 W |
| Komunikacja | LAN |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | DVI, Ethernet, HDBaseT, HDMI, NFC, RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A (2x), VGA |




















EB-775F 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.