EB-W56S
Kompaktowy, wszechstronny, oferujący duży, jasny obraz HD-ready projektor o krótkim rzucie, który można postawić w dowolnym miejscu i połączyć z różnymi sieciami.
- Jasność rzędu 3 700 lumenów zapewnia ostry i pełen wyrazistych kolorów obraz
Zadbaj o to, aby każdy szczegół był krystalicznie wyraźny dzięki wyświetlaczowi HD-ready o jasności 3 700 lumenów i przekątnej do 300 cali, który zapewnia ostre, żywe obrazy nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. - Przenośny projektor o krótkim rzucie
Lekka konstrukcja w połączeniu ze współczynnikiem krótkiego rzutu 0,6:1 zapewnia duże, wyraźne obrazy z niewielkiej odległości i elastyczność, którą można wykorzystać w dowolnym miejscu. - Elastyczna łączność ze standardową siecią Ethernet i opcjonalną siecią bezprzewodową
Standardowy port sieciowy, opcjonalna łączność bezprzewodowa z ELPAP11 i 2 porty HDMI – z aplikacją iProjection firmy Epson, która umożliwia komunikację z niemal każdym urządzeniem. - Wyświetlacz z funkcją dzielenia ekranu
Możliwość wyświetlania do 4 materiałów na jednym ekranie za pomocą funkcji dzielenia ekranu projektora. - Minimalna konserwacja
Czas eksploatacji lampy do 10 000 godzin w trybie ekonomicznym. - Pięcioletnia gwarancja
Wysoka niezawodność i bezproblemowość.
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Duży, jasny i wyraźny wyświetlacz
Projektor EB-W56S wyświetla wciągające obrazy w nawet najjaśniejszej klasie lub najjaśniejszym biurze. Jasność 3 700 lumenów, rozdzielczość HD-ready i rozmiar wyświetlacza do 300 cali zapewniają, że każdy szczegół – niezależnie od tego, czy jest to obraz, tekst czy film – jest wyraźny i żywy.
Ulepszona technologia obrazu
Połączenie technologii 3LCD i natężenia światła barwnego (CLO) pomaga zwiększyć zaangażowanie, uatrakcyjniając lekcje i prezentacje. Zaangażowanie to dodatkowo potęguje technologia adaptacyjnej korekcji gamma sceny firmy Epson, która dynamicznie optymalizuje kontrast obrazu w zależności od wyświetlanych treści. Kombinacja tych technologii sprawia, że projektor EB-W56S idealnie nadaje się do wyświetlania dowolnych treści w krystalicznie wyrazistych detalach – niezależnie od tego, czy są to filmy dokumentalne czy materiały multimedialne lub edukacyjne.
Lekki i łatwy w transporcie
Ważący zaledwie 3,1 kg model EB-W56S można łatwo przenosić, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w wielu miejscach, a opcjonalny futerał zapewnia zarówno bezpieczeństwo projektora, jak i wygodę jego użytkowania, dzięki czemu można go szybko zainstalować w dowolnym miejscu. Ta prostota transportu sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka rozwiązania, które można łatwo dostosować do różnych przestrzeni.
Duży wyświetlacz, nawet w małych przestrzeniach
Projektor EB-W56S o krótkim rzucie (współczynnik rzutu 0,6:1), który umożliwia wyświetlanie dużego obrazu (do 300 cali) z bliskiej odległości, jest idealny do środowisk o ograniczonej przestrzeni – minimalizuje cienie i rozpraszanie uwagi, dzięki czemu można skupić się na przekazywaniu potężnych i angażujących treści.
Zaawansowana łączność zapewniająca wyjątkową wszechstronność
Uwolnij potencjał wielu możliwości połączeń – takich jak standardowy port sieciowy, opcjonalna komunikacja przez sieć Wi-Fi z ELPAP11 i podwójne wejścia HDMI. Ten projektor ułatwia podłączanie wielu urządzeń, a bezpłatna aplikacja iProjection firmy Epson zapewnia łączność z niemal każdym urządzeniem źródłowym. Funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie nawet z 4 wejść jednocześnie, zapewniając dynamiczne, interaktywne doświadczenia edukacyjne.
Niedroga, trwała jakość
Ten projektor lampowy to niedrogie rozwiązanie, którego cena nie wpływa negatywnie na jakość. Zapewnia wyjątkową wydajność, elastyczność i trwałość – jest również objęty 5-letnią gwarancją. Długi czas eksploatacji lampy do 10 000 godzin (w trybie ekonomicznym) oznacza minimalne potrzeby konserwacji, dzięki czemu model EB-W56S idealnie nadaje się do nowoczesnych zastosowań – zarówno edukacyjnych, jak i biznesowych.
| Waga | 3,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28,2 × 30,9 × 9 cm |
| Technologia wyświetlania | Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 2.000 lumen (tryb ekonomiczny), 3.700 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WXGA |
| Kontrast (x:1) | 16.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 6.500 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 17.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 28 dB (A), Tryb normalny:38 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 332 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 231 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,3 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDMI (x2), Kompozytowe, MIC, RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A, VGA (x2) |




















EB-PU2116W 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.