EB-X49
Projektor można zamontować w dowolnym miejscu. Łączy on w sobie doskonałą jasność i ostrość obrazu z niewielkimi wymaganiami konserwacyjnymi.
- Wysoka jakość, jasny obraz
Technologia 3LCD dająca równie wysoką moc światła białego i barwnego - Mobilność
Ten niewielki i lekki projektor łatwo przenieść i przygotować do pracy w różnych pomieszczeniach - Szeroki wybór złączy
Obsługa sieciowa i bezprzewodowa - Niski całkowity koszt posiadania (TCO)
Czas eksploatacji lampy do 12 000 godz. w trybie ekonomicznym - Wygodne funkcje obsługi
Wejście HDMI i opcjonalna łączność bezprzewodowa umożliwiają projekcję z wielu źródeł
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Jasne, żywe treści na dużym, skalowalnym ekranie
Wyświetlaj prezentacje na dużym, skalowalnym ekranie, przyciągając uwagę słuchaczy wyraźnym tekstem oraz atrakcyjnymi grafikami i filmami na ekranie o przekątnej do 300 cali. Dzięki natężeniu światła 3600 lumenów i współczynnikowi kontrastu 16 000 : 1 przedstawiane materiały będą doskonale widoczne nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.
Lata niezakłóconych spotkań
Dzięki lampie o trwałości do 12 000 godzin w trybie ekonomicznym.
Elastyczne możliwości instalacji i ustawiania
Dzięki automatycznej pionowej i poziomej korekcji geometrii obrazu projektor można bez trudu ustawić tak, aby uniknąć zniekształceń, a uniwersalność urządzenia dodatkowo zwiększa szerokokątny zoom optyczny.
Komunikacja sieciowa i bezprzewodowa (opcjonalnie)
Obsługa sieci (przez złącze RJ45) i opcjonalna łączność bezprzewodowa oznaczają, że projektor EB-X49 można na późniejszym etapie dodać do sieci firmowej lub przystosować na potrzeby dostępu przy użyciu urządzeń bezprzewodowych.
Wysoka jakość dźwięku
Projektor ma wbudowany głośnik 5 W, dzięki któremu treści audio są dobrze słyszalne bez podłączania dodatkowych głośników zewnętrznych.
| Waga | 2,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,9 × 30,2 × 8,7 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 2.400 lumen (tryb ekonomiczny), 3.600 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | XGA |
| Kontrast (x:1) | 16.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 6.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 12.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 28 dB (A), Tryb normalny: 37 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 286 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 180 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 327 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,3 W |
| Komunikacja | LAN, Wi-Fi (opcjonalnie) |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | CINCH (Audio), Ethernet, HDMI, Kompozytowe, RS-232C, USB 2.0, USB 2.0-A, VGA (x2) |




















EB-770F 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.