EH-QB1000B
Wyposażony w laserowe źródło światła 3LCD firmy Epson model EH-QB1000B to ekscytujący dodatek do profesjonalnych projektorów domowych.
- Doskonała domowa rozrywka
Najnowocześniejsza technologia wielkoekranowa, idealna do filmów, sportu i gier w jasnym środowisku - Jasne obrazy do 300 cali
Źródło lasera 3LCD, 3 300 lm, 4K (piksele 8,3 m), idealne do pracy w każdej jasnej przestrzeni - Funkcje zaawansowane
Interpolacja klatek 4K, HDR10+, 4K/120 Hz i automatyczny tryb niskiego opóźnienia - Łatwe instalacja i obsługa
Elastyczne pozycjonowanie, zoom i fokus z napędem - Wygodne zarządzanie
Pełna kontrola IP dzięki Crestron, Control4 i łączności przewodowej LAN
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Doskonała domowa rozrywka w każdej przestrzeni
Zanurz się we wrażeniach z dużego ekranu, które przenoszą domową rozrywkę na wyższy poziom. Ten najnowocześniejszy projektor firmy Epson łączy w sobie szereg unikalnych technologii, zapewniając nowy standard w zakresie jasności i jakości obrazu o jasności do 3 300 lumenów, i zapewnia wyjątkową jakość w każdym pomieszczeniu – niezależnie od tego, czy jest to dedykowana przestrzeń multimedialna, czy dobrze oświetlona przestrzeń mieszkalna. Niezależnie od tego, czy interesują Cię filmy, sport czy gry – EH-QB1000B zapewnia zupełnie nowy wymiar przyjemności.
Technologia 3LCD zapewniająca ultrawysoką jakość obrazu
Zbudowany na bazie zaawansowanej technologii laserowej 3LCD firmy Epson model EH-QB1000B zapewnia oszałamiającą przejrzystość i ostrość ekranu o przekątnej do 300 cali z obrazami w superrozdzielczości 4K (3840 × 2160). Dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 5 000 000:1, który zapewnia dobrze zdefiniowane cienie i jeszcze głębszą czerń, ten profesjonalny projektor do domu oferuje również ulepszoną interpolację klatek, co zapewnia płynny obraz, i cztery tryby kolorów, umożliwiając łatwą optymalizację w różnych środowiskach wyświetlania.
Zaawansowane funkcje zapewniające doskonałą wszechstronność
Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak dynamiczne mapowanie tonu, które poprawia jakość obrazu klatka po klatce, oraz standardowi HDR10+, który zapewnia żywsze i realistyczne kolory, EH-QB1000B gwarantuje doskonałe wrażenia zarówno w przypadku filmów, jak i rozgrywek sportowych. Ale niesamowita wszechstronność tego przełomowego projektora na tym się nie kończy. Dzięki łączności HDMI 2.1, odświeżaniu 4K/120 Hz i trybowi automatycznego niskiego opóźnienia oferuje również niezwykle płynną grę dla wielbicieli gamingu.
Doskonała elastyczność pozycjonowania i łatwe zarządzanie
Model EH-QB1000B wyposażony jest w mechanizm przesunięcia obiektywu o dużym zasięgu, a także w funkcję zmotoryzowanego zoomu i fokusa, co zapewnia wyjątkową elastyczność pozycjonowania – dzięki czemu nie musisz się martwić o instalację w salonie. Ponadto dzięki zintegrowanej obsłudze Crestron, Control4 i RS232C / przewodowej sieci LAN można go łatwo zintegrować z siecią inteligentnego domu, co zapewnia jeszcze większy komfort oglądania.
| Waga | 12,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 44,7 × 52 × 19,3 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB |
| Jasność lampy (ANSI) | 3.300 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 4K (3840 x 2160) |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 22 dB (A), Tryb normalny: 32 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 285 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 158 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 328 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 200 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,4 W |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | HDMI (x2), RS-232C, USB 2.0 (2x), USB 2.0 Mini-B |




















Hisense C2 PRO – Triple Laser Smart Mini Projector
LightScene EV-115
EB-L30000U 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.