EH-QL7000W
Laserowe źródło światła 3LCD sprawia, że projektor the EH-QL7000B nadaje domowej rozrywce zupełnie nowy wymiar.
- Doskonała rozrywka dzięki profesjonalnej jakości obrazu – bez wchodzenia z domu
Technologia powiększania obrazu jest doskonała do oglądania filmów, streamingu, gier, transmisji sportowych, symulatorów domowych i nie tylko - Bardzo jasny obraz o przekątnej do 1000” – idealny do każdej przestrzeni multimedialnej
Źródło światła z laserem 3LCD; 6000 lm; wysoka rozdzielczość 4K (8,3 mln pikseli); duże, wyraziste obrazy wysokiej jakości - Zaawansowane funkcje optymalizacji wydajność każdego rodzaju rozrywki, niezależnie od środowiska
Obsługuje interpolację klatek 4K, standard HDR10, adaptacyjną korekcję gamma i dynamiczne mapowanie tonów, a także rozdzielczość 4K/120 Hz z automatycznym trybem niskiego opóźnienia - Wymienne obiektywy pozwalają uzyskać optymalną jakość obrazu w każdej przestrzeni
Kompatybilność z szeroką gamą obiektywów o długim i krótkim rzucie pozwala skonfigurować optymalny rozmiar i jakość obrazu w niemal każdej przestrzeni medialnej - Łatwa instalacja i konfiguracja oraz pełna kontrola IP
Lekka, kompaktowa i elastyczna konstrukcja oraz płynna integracja z wiodącymi systemami sterowania audio-wideo ułatwiają konserwację i regulację oraz zapewniają skalowalność
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Projekcja profesjonalnej jakości w każdym domu
Ten niesamowity nowy projektor firmy Epson przypadnie do gustu każdemu – zarówno miłośnikom filmów, gier, jak i symulacji sportowych. Szereg zaawansowanych technologii gwarantuje niesamowitą jakość obrazu o wysokiej jasności i przekątnej do 1000 cali, który zapewnia immersyjne wrażenia w każdym pomieszczeniu – od specjalnych przestrzeni multimedialnych po dobrze oświetlone obszary.
Technologia 3LCD i zaawansowane ulepszanie obrazu
Projektor EH-QL7000B zapewnia doskonałą jakość obrazu w superrozdzielczości 4K (3840 x 2160) dzięki zaawansowanej technologii lasera 3LCD. Ten projektor domowy o profesjonalnej jakości obrazu wyróżnia się współczynnikiem kontrastu dynamicznego 5 000 000:1, dzięki czemu zapewnia wyraźne cienie i jeszcze głębsze odcienie czerni. Jest również wyposażony w szereg zaawansowanych technologii poprawy obrazu, takich jak interpolacja klatek 4K, aby zapewnić płynny obraz, natomiast superrozdzielczość pozwala zachować detale w każdej scenie.
Wyjątkowa jakość – od filmów i gier po symulacje sportowe
Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak dynamiczne mapowanie tonów, które poprawia jakość obrazu klatka po klatce, oraz zgodności ze standardem HDR10, który zapewnia żywsze i realistyczne kolory, projektor EH-QL7000B oferuje doskonałe wrażenia, zarówno podczas oglądania filmów, jak i transmisji sportowych. Łączność HDMI 2.1, odświeżanie 4K/120 Hz i automatyczny tryb niskiego opóźnienia zapewniają niezwykle płynną rozgrywkę, a wyjątkowa jakość obrazu na ekranach o przekątnej do 1000 cali sprawia, że jest to idealny wybór do symulacji sportowych.
Wymienne obiektywy zapewniają doskonałą elastyczność i wszechstronność
Projektor EH-QL7000B jest nie tylko kompatybilny z szeroką gamą wymiennych obiektywów, lecz także umożliwia łatwą konfigurację żądanego rozmiaru obrazu i optymalnej jakości w dowolnej przestrzeni multimedialnej. Opcje takie jak projekcja o ultrakrótkim rzucie oraz obiektyw o zerowym przesunięciu umożliwiają dyskretną instalację na powierzchniach takich jak sufity. Natomiast wymienne obiektywy projektora EH-QL7000B pozwalają łatwo dostosować odległość rzutu, aby wyświetlać obrazy z różnych odległości bez konieczności przenoszenia go.
Łatwa instalacja, użytkowanie i zarządzanie
Projektor EH-QL7000B jest kompatybilny z szeroką gamą systemów kontroli IP i. Umożliwia nie tylko bezproblemową integrację z istniejącymi instalacjami, lecz także oferuje wiele innych korzyści, takich jak łatwa personalizacja. Ponadto funkcja mechanicznego przesunięcia obiektywu o dużym zakresie w połączeniu z automatycznym ustawianiem powiększenia i ostrości sprawiają, że projektor jest szybki i łatwy w konfiguracji oraz wygodny w użyciu dzięki praktycznie natychmiastowemu nagrzewaniu i ochładzaniu. Natomiast laser o długiej żywotności (20 000 godzin) czyni z niego trwałe i energooszczędne urządzenie.
| Waga | 19 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56,8 × 56,8 × 19,2 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 10.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 4K (3840 x 2160) |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 26 dB (A), Tryb normalny: 33 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 612 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 318 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | HDMI (x2), RS-232C, USB 2.0 (2x), USB 2.0 typu B (tylko serwisowe) |




















EB-PQ2216B 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.