Marka: HISENSE
Hisense 120L5ND – Laser TV 120″
2 produktów sprzedanych w ciągu ostatniej 12 godzin
Szybka sprzedaż! Ponad 16 osób ma w koszyku
- Jasność 2 700 lm i obsługa HDR10
- Obraz 120 ″ 4K z ultra‑krótkiego rzutu
- Wbudowane głośniki Dolby Atmos 30 W z eARC
- System Android TV (Google Play, Asystent Google)
- Tryb Game Mode i ALLM, łączność Wi‑Fi/Bluetooth
- Laser o żywotności > 25 000 h
21 osób ogląda to teraz
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Model 120L5ND oferuje wszystkie funkcje 100L5ND, jednak dostarczany jest z większym ekranem ALR o przekątnej 120 ″. 4K obraz w połączeniu z jasnością 2 700 lm i HDR10 zapewnia niesamowity seans w dużym salonie. 30‑watowe głośniki z Dolby Atmos oraz Android TV z Google Play dopełniają całości. Laserowe źródło światła pracuje ponad 25 000 godzin
Atuty:
- Laserowy obraz 120 ″ z ultra‑krótkiego rzutu
- Jasność 2 700 lm, HDR10 i szeroki zakres kolorów
- Dolby Atmos 30 W i eARC
- Android TV z Google Play i Asystentem Google
- Game Mode, ALLM i obsługa Wi‑Fi/Bluetooth
- Ponad 25 000 h żywotności lasera
| źródło światła | X‑Fusion (laser fosforowy) |
|---|---|
| jasność | 2700 lm |
| rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| HDR | HDR10 |
| Wielkość obrazu | 120″ |
| Opcje Połączeń | Bluetooth, HDMI 2.1 (eARC), LAN, USB, Wi‑Fi |
| Audio | 30 W Dolby Atmos |
| Funkcje dodatkowe | 25000 h laser life, ALLM, Android TV, Game Mode |


























Hisense 85E7Q PRO – QLED TV 85″
120L9H - Laser TV
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.