EB-1795F
Inteligentny i ultramobilny projektor Full HD 1080p dla klientów biznesowych, łączący świetną jakość obrazu, łatwą konfigurację i prawdziwą przenośność.
- Niepowtarzalna jakość obrazu
Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3200 lumenów) - Gesture Presenter
Możliwość sterowania prezentacją za pomocą gestów wykonywanych rękami - Korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie
Wyrównywanie slajdów i obrazów oraz korekcja zniekształceń - Łączność bezprzewodowa
Łatwe połączenie bezprzewodowe dzięki funkcji NFC - Wyjątkowo małe rozmiary i lekka obudowa
Mieści się w jednej torbie z laptopem
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Niepowtarzalna jakość obrazu
Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3200 lumenów oraz technologia 3LCD firmy Epson gwarantują doskonałą jakość obrazu i naturalne kolory. Technologia True Colours zapewnia wierne odwzorowanie kolorów, a współczynnik kontrastu 10 000:1 sprawia, że obraz jest ostry i wyrazisty.
Łatwa konfiguracja
Automatyczna korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie oraz funkcja dopasowania do wielkości ekranu ułatwiają przygotowanie projektora do pracy niemal w każdym miejscu. Ultrakrótki rzut umożliwia wyświetlanie dużego obrazu z krótkiej odległości, a wylot powietrza skierowany jest do przodu, tak aby wszyscy uczestnicy spotkania mogli siedzieć bezpośrednio za projektorem. Po wykryciu sygnału wejściowego projektor automatycznie się uruchamia, a funkcja NFC ułatwia łączność z urządzeniami mobilnymi dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi.
Bogatsze prezentacje
Gesture Presenter umożliwia sterowanie prezentacją za pomocą gestów wykonywanych rękami. Funkcja dzielonego ekranu pozwala wyświetlać obraz z dwóch źródeł obok siebie, a lustrzane odbicie ekranu ułatwia udostępnianie treści z urządzeń mobilnych. Za pomocą złącza MHL można wyświetlać wysokiej jakości filmy i odtwarzać dźwięk z urządzeń mobilnych, jednocześnie je ładując.
Prawdziwa przenośność
Kompaktowa budowa i niewielka waga projektora sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem dla osób, które często się przemieszczają. Projektor jest sprzedawany w zestawie z torbą, z łatwością zmieści się też w standardowej torbie na laptopa.
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,3 × 29,2 × 4,4 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 1.900 lumen (tryb ekonomiczny), 3.200 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1080p |
| Kontrast (x:1) | 10.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 4.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 7.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 30 dB (A), Tryb normalny: 39 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 268 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 188 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 295 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,34 W |
| Komunikacja | LAN, WI-FI |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | HDMI, Kompozytowe, MHL, Miracast, NFC, USB 2.0, USB 2.0-A, VGA, WI-FI 802.11b/g/n |




















EB-PU2113W 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.