EB-685W
Nowatorskie rozwiązanie do nauczania pozwala uatrakcyjnić zajęcia, wyświetlając materiały w rozdzielczości WXGA HD ready na dużym, skalowalnym ekranie o rozmiarze do 100 cali.
- Wyjątkowej jakości obraz o przekątnej do 100 cali
Rozdzielczość WXGA HD ready dzięki technologii 3LCD firmy Epson - Niezawodność
Zwiększona niezawodność i dłuższy czas eksploatacji lampy - Łączność bezprzewodowa (opcjonalnie)
Łatwe wyświetlanie obrazu z wielu różnych urządzeń - Długi czas eksploatacji lampy
Do 10 000 godzin w trybie ekonomicznym - Ultrakrótki rzut
Wyjątkowo szerokie możliwości instalacji
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Wysoka jakość, jasny obraz
Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż w przypadku najlepszych projektorów innych firm1.
Niskie koszty
Większa niezawodność i czas eksploatacji lampy wynoszący nawet 10 000 godzin w trybie ekonomicznym oznaczają, że projektor może działać dłużej.
Skuteczniejsza nauka
Funkcja dzielenia ekranu pozwala wyświetlać jednocześnie dwa zestawy materiałów bez obniżania jakości. Dzięki funkcji moderatora nauczyciele mogą zachować przy tym pełną kontrolę i decydować, co ma zostać wyświetlone.
Opcjonalna łączność bezprzewodowa
Wyświetlaj obraz przesyłany bezprzewodowo z różnych urządzeń mobilnych lub komputerów Google Chromebook za pomocą aplikacji iProjection2.
Zgodność z wizualizerami
Po podłączeniu opcjonalnego wizualizera firmy Epson można z łatwością wyświetlać niezwykle szczegółowe obrazy i obiekty 3D, które zobaczą wszyscy uczniowie w klasie.
| Waga | 5,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 36,7 × 14,9 cm |
| Technologia wyświetlania | Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 2.900 lumen (tryb ekonomiczny), 3.500 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WXGA 2 |
| Kontrast (x:1) | 14.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 5.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 9.000 h |
| Głośność pracy | Eco2: 29 dB (A), Tryb eko: 30 dB (A), Tryb normalny: 35 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 301 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 258 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 354 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 309 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,37 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDMI (3x), Kompozytowe, MHL, MIC, RGB (2x), RS-232C, USB 2.0, USB 2.0-A, VGA (x2) |




















EB-800F 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.