EB-695Wi
Nowatorskie rozwiązanie do nauczania z rozdzielczością HD ready pozwala uatrakcyjnić wspólną naukę, wyświetlając materiały na dużym, skalowalnym ekranie o rozmiarze do 100 cali.
- Wyjątkowej jakości obraz o przekątnej do 100 cali
Rozdzielczość WXGA HD ready dzięki technologii 3LCD firmy Epson - Obsługa dotykowa oraz dwa pióra
Dodawanie notatek bezpośrednio na ekranie za pomocą palców - Wysoka niezawodność
Zwiększona niezawodność i dłuższy czas eksploatacji lampy - Interaktywność wielu ekranów
Możliwość połączenia dwóch projektów w celu uzyskania jednego dużego, interaktywnego ekranu - Łączność bezprzewodowa (opcjonalnie)
Łatwe wyświetlanie obrazu z wielu różnych urządzeń
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Wysoka jasność i jakość obrazu
Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż w przypadku najlepszych projektorów innych firm1. Rozmiar obrazu wyświetlanego z dwóch różnych źródeł na dzielonym ekranie można powiększyć maksymalnie do 100 cali bez obniżania jakości.
Obsługa dotykowa oraz dwa pióra
Projektor umożliwia dodawanie notatek bezpośrednio na ekranie za pomocą palców. Nowe interaktywne pióra firmy Epson reagują szybciej i są łatwiejsze w użyciu. Dzięki temu dwie osoby — nauczyciel i uczeń lub dwóch uczniów — mogą pracować jednocześnie, korzystając z różnych atrybutów.
Wysoka niezawodność
Większa niezawodność i czas eksploatacji lampy wynoszący nawet 10 000 godzin w trybie ekonomicznym oznaczają, że projektor może działać dłużej.
Skuteczniejsza nauka dzięki interakcji
Oprogramowanie do projekcji z kilku komputerów umożliwia nauczycielom oraz uczniom jednoczesne udostępnianie swoich materiałów. Dzięki funkcji moderatora nauczyciele mogą zachować przy tym pełną kontrolę i decydować, co ma zostać wyświetlone. Można też połączyć dwa projektory, aby uzyskać jeden duży, interaktywny ekran. Funkcja dzielenia ekranu pozwala nauczycielom wyświetlać jednocześnie dwa różne zestawy materiałów, na przykład plan lekcji z komputera i obraz lub film wideo z wizualizera.
Opcjonalna łączność bezprzewodowa
Wyświetlaj obraz przesyłany bezprzewodowo z różnych urządzeń mobilnych lub komputerów Google Chromebook za pomocą aplikacji iProjection2.
| Waga | 5,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 36,7 × 14,9 cm |
| Technologia wyświetlania | Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 2.900 lumen (tryb ekonomiczny), 3.500 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WXGA 2 |
| Kontrast (x:1) | 14.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 5.500 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 9.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 30 dB (A), Tryb normalny: 35 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 301 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 258 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 354 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 309 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,37 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDMI (3x), Kompozytowe, MHL, MIC, RGB (2x), RS-232C, USB 2.0, USB 2.0-A, VGA (x2) |




















EB-L520U 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.