EB-815E
EB-815E to pierwszy projektor laserowy firmy Epson o rozdzielczości 4KE i super ultrakrótkim rzucie, stworzony dla firm, do pracy hybrydowej i immersyjnych przestrzeni
- Skalowalny obraz 4KE dla dowolnych pomieszczeń
Obraz ultrakrótkiego rzutu o przekątnej 80-160”, który nie jest ograniczony przez cienie lub odbicia - Jasny i energooszczędny laser
Jasność 5000 lm dla światła białego i barwnego i technologia 3LCD zapewniają bardziej jaskrawe kolory - Bezproblemowe opcje łączności
Autowłączanie, projekcja przewodowa/bezprzewodowa z wyjściem USB 2A dla odtwarzaczy multimedialnych - Łatwa obsługa i trwała konstrukcja
Praktycznie bezobsługowe urządzenie z gwarancją na 5 lat lub 12 000 godzin - Alternatywa dla ścian LED/wideo
Zaskakująco przystępne cenowo rozwiązanie o niskim zużyciu energii
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Obiektyw projektora EB-815E o super ultrakrótkim rzucie umożliwia dyskretne ustawienie w pobliżu ściany, umożliwiając prezenterom swobodę ruchu bez rzucania cienia.
Technologia 3LCD oraz jasność 5000 lumenów dla światła białego i barwnego sprawiają, że obraz projektora EB-815E jest jasny i wyrazisty do wielkości 160″ oraz zapewnia doskonałą widoczność treści pod każdym kątem i z każdej odległości. Zapewnia immersyjne wrażenia oraz jest wyjątkowo łatwy w obsłudze.
Wszechstronne opcje łączności przewodowej i bezprzewodowej, w tym klonowanie ekranu Miracast™, zapewniają bezproblemowe udostępnianie treści na wielu urządzeniach.
Waży zaledwie 12,3 kg, jest bardzo przenośny, a aplikacja Epson Setting Assistant sprawia, że konfiguracja jest szybka i prosta. Idealne rozwiązanie dla wyświetlania treści, odpowiednie dla różnych rozmiarów pomieszczeń, cechujące wszechstronnymi możliwościami elastycznymi instalacji.
Projektor EB-815E obsługuje wiele proporcji obrazu oraz funkcję edge blending (łączenie projekcji z wielu projektorów), dzięki czemu jest to niedrogi, łatwy w obsłudze i energooszczędny projektor zapewniający ultraszeroki obraz, idealny do wideokonferencji.
W połączeniu z ekranem Epson Ambient Light Rejection Screen projektor EB-815E zapewnia tak wysoką jakość obrazu, że można go pomylić ze ścianą wideo lub wyświetlaczem LED, lecz zarazem jest zaskakująco przystępny cenowo oraz oferuje znacznie mniejsze zużycie energii.
| Waga | 12,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 34,1 × 69,5 × 15,6 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 3.500 lumen (tryb ekonomiczny), 5.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1080p |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 26 dB (A), Tryb normalny: 35 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 290 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 192 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 380 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 286 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,4 W |
| Komunikacja | LAN |
| Kolor | Czarna tablica, DICOM SIM, Dynamiczny, Kino, Naturalne, Kino, Prezentacja |
| Złącza | Ethernet, HDBaseT, HDMI (x2), Miracast, RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A (2x), WI-FI 802.11b/g/n |




















EB-1795F 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.