EB-E24
Jasny, wszechstronny i niedrogi projektor o wysokiej niezawodności, wyświetlający obrazy o przekątnej do 350˝, z wbudowanymi głośnikami.
- Wysoka jakość, jasny obraz
Jasne, wyraźne obrazy na ekranie o skalowalnym rozmiarze do przekątnej 350˝ i jasności 3 600 lumenów, z technologią 3LCD. - Proste podłączanie
Łatwe podłączanie za pośrednictwem wejść HDMI, VGA, audio i nie tylko. Nie trzeba bezpośrednio wyłączać zasilania, a wbudowana przesłona obiektywu umożliwia szybkie pakowanie i przenoszenie. - Szybka regulacja wyświetlacza dzięki technologii korekcji geometrii Slide Keystone firmy Epson
Szybka regulacja rozmiaru wyświetlacza dzięki wyjątkowej technologii Slide Keystone firmy Epson. Korekcja geometrii ±30° w poziomie ułatwia i przyspiesza konfigurację. - Przenośna i wszechstronna konstrukcja
Ten lekki i kompaktowy wyświetlacz jest idealny do różnych przestrzeni i ma wbudowany głośnik ułatwiający konfigurację. - Niezawodność i trwałość
Charakteryzujący się wysoką niezawodnością i czasem eksploatacji lampy sięgającym 12 000 godzin w trybie ekonomicznym model EB-E24 jest objęty 3-letnią gwarancją.
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Projektory przenośne z lampą oferują jasne obrazy dzięki technologii 3LCD i porównywalnej jasności kolorów i światła białego. Modele te charakteryzują się kompaktową konstrukcją i łatwą konfiguracją, zapewniając dużą przekątną obrazu do 300″. Wyposażone są w lampy UHE o żywotności sięgającej 12 000 h w trybie Eco oraz bogate złącza (HDMI, VGA, USB).Jasne, żywe prezentacje w każdej przestrzeni i o każdej porze
Łatwo przedstawiaj jasne, żywe prezentacje o każdej porze dnia dzięki jasności 3 600 lumenów. Ten dostępny cenowo projektor zapewnia wyjątkowe parametry pracy zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Przekształć dowolne pomieszczenie w przestrzeń żywych obrazów dzięki rozmiarom wyświetlacza do 350˝.
Bezproblemowa łączność
Łatwe podłączenie za pośrednictwem wielu wejść, w tym wejść HDMI, VGA, wejściu kompozytowemu oraz wejściu i wyjściu audio. Funkcja dzielenia ekranu umożliwia jednoczesne wyświetlanie dwóch obrazów, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem w przypadku systemów wideokonferencyjnych. Brak obaw o bezpośrednie wyłączanie lub natychmiastowe wyłączanie połączony z wbudowaną przesłoną obiektywu umożliwiającą łatwe pakowanie i przenoszenie urządzenia.
Przenośność i elastyczność
Ten lekki i kompaktowy, elastyczny i wysoce wszechstronny projektor można łatwo przenosić między pomieszczeniami. Dzięki wbudowanemu głośnikowi o mocy 5 W, który zapewnia wyraźny i mocny dźwięk, nie trzeba podłączać zewnętrznych systemów dźwiękowych w mniejszych pomieszczeniach, a szybkie ustawienia, takie jak korekcja geometrii w poziomie, pozwalają na jego konfigurację i użytkowanie w dowolnym miejscu przy minimalnym nakładzie pracy.
Wysoka niezawodność i minimalna konserwacja
Zaprojektowany z myślą o długotrwałej pracy projektor EB-E24 wyposażony jest w lampę o czasie eksploatacji sięgającym 12 000 godzin w trybie ekonomicznym, zmniejszając potrzebę częstej wymiany i obniżając koszty konserwacji. Dzięki 3-letniej gwarancji zapewnia pewność użytkowania.
Nieustające działania na rzecz zrównoważonego rozwoju
Projektory firmy Epson są stale rozwijane, produkowane i pakowane z myślą o zrównoważonym rozwoju, co świadczy o nieustannym dążeniu firmy Epson do neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla i zmniejszenia wpływu na środowisko.
| Waga | 2,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,9 × 30,2 × 9,2 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 2.100 lumen (tryb ekonomiczny), 3.600 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | XGA |
| Kontrast (x:1) | 15.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 6.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 12.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 28 dB (A), Tryb normalny: 37 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 284 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 181 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 332 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 231 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,3 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | CINCH (Audio), HDMI, Kompozytowe, RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), VGA (x2) |




















EB-805F
EM-C7100DWF
EB-X49 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.