EB-FH54
Spraw, aby każda prezentacja była jaśniejsza, wyraźniejsza i zespołowa dzięki temu przenośnemu i niezawodnemu projektorowi Full HD.
- Jasny i szybki, a jednocześnie duży i elastyczny
Wyposażony w technologię 3LCD projektor Full HD o jasności 4 100 lumenów zapewnia doskonałą jakość obrazu i przyciąga uwagę dzięki możliwości skalowania rozmiaru obrazu do 304˝. - Udostępnianie na wielu urządzeniach
Aplikacja iProjection firmy Epson łączy i kontroluje maksymalnie 4 urządzenia, a funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie 2 źródeł obrazu, co eliminuje konieczność korzystania z dodatkowego projektora. - Przenośna i wszechstronna konstrukcja
Ten lekki i kompaktowy wyświetlacz jest idealny do różnych przestrzeni i ma wbudowany głośnik ułatwiający konfigurację. - Natychmiastowa korekcja obrazu
Funkcja automatycznej korekcji geometrii w pionie natychmiast wykrywa i koryguje zniekształcenia obrazu poprzez dostosowanie wysokości za pomocą dźwigni nożnej, usprawniając konfigurację i oszczędzając cenny czas. - Wysoka niezawodność i bezproblemowość
Niezawodny tak jak inne produkty firmy Epson projektor EB-FH54 jest objęty 3-letnią gwarancją i charakteryzuje się długim czasem eksploatacji lampy (12 000 godzin w trybie ekonomicznym), co zapewnia nieprzerwane użytkowanie. - Natychmiastowa łączność dzięki obsłudze protokołów Apple AirPlay 2 i Miracast1
Bezproblemowo udostępniaj treści z laptopów, tabletów i smartfonów – w sam raz w przypadku konfiguracji urządzeń w ramach rozwiązań BYOD (ang. Bring Your Own Device) i miejsc współpracy.
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Projektory przenośne z lampą oferują jasne obrazy dzięki technologii 3LCD i porównywalnej jasności kolorów i światła białego. Modele te charakteryzują się kompaktową konstrukcją i łatwą konfiguracją, zapewniając dużą przekątną obrazu do 300″. Wyposażone są w lampy UHE o żywotności sięgającej 12 000 h w trybie Eco oraz bogate złącza (HDMI, Robi wrażenie w każdym miejscu
Projektor EB-FH54 to idealne połączenie wysokiej jakości i wydajności pracy zapewniające jasność do 4 100 lumenów, wsparte technologią 3LCD firmy Epson. Profesjonalne, ostre i wyraźne treści w każdym miejscu pracy, dzięki którym można stworzyć przyciągające uwagę wysokiej jakości prezentacje bez nadwyrężania budżetu. Te wciągające wrażenia dopełnia wysokiej jakości dźwięk z wbudowanego głośnika o mocy 16 W, dzięki któremu dodatkowe głośniki zewnętrzne będą zbędne.
Rozmiar obrazu do 304˝ maksymalnie przyciągająca uwagę odbiorców
Dzięki skalowalnemu rozmiarowi obrazu do 304” projektor EB-FH54 zapewnia krystalicznie czyste, płynne obrazy o rozdzielczości Full HD 1080p z częstotliwością odświeżania 240 Hz, wzbogacone o adaptacyjną korekcję gamma sceny, umożliwiającą uzyskanie optymalnej jasności i kontrastu, oraz o wyjątkową dokładność kolorów zapewniającą żywe, rzeczywiste obrazy bez rozpraszających efektów tęczy, które utrzymują uwagę i zaangażowanie odbiorców podczas każdej prezentacji.
Przenośność i elastyczność
Lekki i kompaktowy projektor EB-FH54 jest łatwy w transporcie, co zapewnia elastyczność. Prosta konfiguracja z zoomem x1,62 i automatyczną pionową korekcją geometrii obrazu ±30°. Funkcja szybkiej konfiguracji umożliwia łatwą instalację i korzystanie w dowolnym miejscu.
Wysoka niezawodność i minimalna konserwacja
Ten projektor, zaprojektowany z myślą o długotrwałej pracy, wyposażony jest w lampę o czasie eksploatacji sięgającym 12 000 godzin w trybie ekonomicznym, zmniejszając potrzebę częstej wymiany i obniżając koszty konserwacji. Dzięki 3-letniej gwarancji zapewnia pewność użytkowania.
Nieustające działania na rzecz zrównoważonego rozwoju
Projektory firmy Epson są stale rozwijane, produkowane i pakowane z myślą o zrównoważonym rozwoju, co świadczy o nieustannym dążeniu firmy Epson do neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla i zmniejszenia wpływu na środowisko
Łatwe przesyłanie strumieniowe i udostępnianie
Dzięki łączności Apple AirPlay 2 i Miracast1 udostępnianie treści jest szybkie i proste – użytkownicy mogą bezprzewodowo kopiować ekrany swoich urządzeń na wyświetlacz w celu bezproblemowej współpracy. Port USB-A umożliwia również strumieniowe przesyłanie danych bez komputera – a dodatkowe opcje, takie jak HDBaseT i HDMI, jeszcze bardziej zwiększają elastyczność.
VGA, USB).
| Waga | 3,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,3 × 30,9 × 10,5 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 2.300 lumen (tryb ekonomiczny), 4.100 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1080p |
| Kontrast (x:1) | 16.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 5.500 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 12.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 28 dB (A), Tryb normalny: 37 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 284 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 181 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 332 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 231 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,3 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | 16,77 mln kolorów |
| Złącza | Apple AirPlay 2, HDMI (x2), Miracast, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A, WI-FI 802.11b/g/n |





















Opinie
Opinii jeszcze nie ma.