EB-L260F
Prezentuj materiały Full HD z łatwością dzięki projektorowi ze skalowalnym obrazem do 310 cali, funkcją przesyłania strumieniowego i opcją udostępniania treści.
- Wyświetlacz o jasności 4600 lumenów
Wyraziste obrazy Full HD i jasne kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach - Skalowalny projektor
Elastycznie skalowalny projektor o przekątnej ekranu od 31 do 310 cali - Łatwe przesyłanie strumieniowe
Bezprzewodowy, funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez HDMI i łatwe podłączanie do inteligentnego urządzenia. - Niezawodność w działaniu bez serwisowania
Prosta instalacja z funkcją projekcji łańcuchowej i wyświetlania reklam. - Kompletne rozwiązanie
Model EB-L260F, dzięki niewiarygodnemu współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 2 500 000:1, zapewnia żywe, realistyczne obrazy z wyraźnymi detalami cieni i głębokimi odcieniami czerni
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Wyróżnij się jakością wyświetlania
Ten doskonały projektor laserowy Full HD pozwala przejść na wyższy poziom wydajności i niezawodności technologii laserowej bez dodatkowych kosztów. Dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu 2 500 000:1 i technologii 3LCD zapewnia profesjonalny, wyjątkowy oraz wyraźne wyświetlanie w każdym środowisku pracy i podtrzymuje zaangażowanie odbiorców.
Prosta konfiguracja i opcje łączności
Funkcja automatycznego włączania zasilania MTR przez wykrywanie sygnału wideo HDMI oraz szereg opcji łączności, w tym podwójny port HDMI i wbudowana bezprzewodowa sieć LAN do strumieniowego przesyłania treści z laptopów lub urządzeń mobilnych z funkcją Screen Mirroring (Miracast) — obsługa kodu PIN i wyświetlanie nazwy użytkownika okna dialogowego po podłączeniu Miracast do projektora umożliwiają nauczycielowi zablokować zakłócenia ze strony uczniów podczas wyświetlania obrazu. Zasilacz USB (2 A) dla łatwego podłączenia do inteligentnego urządzenia. Obsługa oprogramowania iProjection zapewnia łączność z innymi urządzeniami przenośnymi i udostępnianie treści.
Brak problemów i trwałość
Wyjątkowa niezawodność i czas eksploatacji nawet do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) oznaczają, że możesz dłużej z niego korzystać. Projektor EB-L260F jest objęty 5-letnią gwarancją.
Prosta instalacja typu „podłącz i zapomnij”
Ten lekki i kompaktowy projektor umożliwia instalację w zakresie 360 stopni bez obniżania jakości wyświetlanego obrazu. Obsługuje ultraszeroki format panoramiczny 16:6, wyjście HDMI i funkcję łączenia projekcji w instalacjach wieloprojektorowych.
| Waga | 4,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,9 × 32,5 × 9 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 3.200 lumen (tryb ekonomiczny), 4.600 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 1080p |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 27 dB (A), Tryb normalny: 37 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 199 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 144 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 260 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 191 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Komunikacja | LAN, WI-FI |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | CINCH (Audio), Ethernet, HDMI (x2), MIC, Miracast, RS-232C, USB 2.0, USB 2.0-A, VGA (x2), WI-FI 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |




















EB-L890U 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.