EB-L720U
Wydajny projektor laserowy o wysokiej jasności z wszechstronnymi opcjami łączności – EB-L720U to idealne rozwiązanie umożliwiające efektywną współpracę.
- Wysoka jasność, skalowalny rozmiar
Zapewnia wyrazisty obraz o jasności 7000 lumenów i przekątnej do 500 cali - Funkcje projektorów klasy premium
Rozdzielczość Full HD, obsługa 4K, edge blending (łączenie projekcji) i korekcja geometryczna - Nieograniczona widoczność
Brak widocznych pikseli, odblasków, odcisków palców oraz ramki w środku - Wsparcie zachowania dystansu społecznego
Możliwość skalowania projektora pozwala spełnić potrzeby dowolnej widowni - Podłączenie i współpraca jednym kliknięciem
Współpraca z systemem do prezentacji bezprzewodowej ELPWP10
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Zapewnia użytkownikom jaśniejsze i żywsze obrazy o przekątnej do 500 cali, o jasności 7000 lumenów oraz rozdzielczości Full HD i WUXGA oraz szerokokątnych proporcjach 16:6, z obsługą wejścia 4K i technologią optymalizacji szczegółów.
Projektor EB-L720U zapewnia więcej funkcji premium, niż można się spodziewać w tej klasie projektorów, na przykład edge blending (łączenie projekcji) i korekcja geometryczna, które pozwalają uzyskać płynny obraz wielkoformatowy. Jeśli chodzi o treści multimedialne, istnieje możliwość odtwarzania bez żadnych opóźnień, a także tworzenia list odtwarzania i ustawiania harmonogramów bezpośrednio z pamięci USB dzięki zaawansowanemu kodowaniu wideo H.264 i aplikacji Epson Content Manager.
Kolejną cechą projektora jest elastyczność – funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie dwóch lub czterech obrazów z różnych źródeł na jednym, dużym ekranie, łączność przewodowa lub opcjonalna bezprzewodowa1 z obsługą standardu Miracast1 ułatwia połączenie, a ponadto istnieje możliwość udostępniania i dystrybucji treści w oparciu o standard HDBaseT bez utraty jakości.
Marka Epson jest znana z wiodącej niezawodności2 swoich projektorów – możesz je zamontować i korzystać z nich bez konieczności regularnej konserwacji. Dodatkowo projektor EB-L720U jest objęty standardową 3-letnią gwarancją, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa.
| Waga | 7,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,2 × 44 × 30,4 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 4.900 lumen (tryb ekonomiczny), 7.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WUXGA |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 27 dB (A), Tryb normalny: 39 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 287 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 187 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 345 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 258 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,3 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDBaseT, HDMI (x2), RS-232C, USB 2.0, USB 2.0-A, VGA (x2) |




















EB-685W
EB-760WI 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.