EB-L890E
Kompaktowy, przyjazny dla środowiska projektor zapewniający elastyczność instalacji i użytkowania w przystępnej cenie
- Jasność 8000 lumenów dzięki technologii optymalizacji 4K przy częstotliwości 60 Hz
Ten niedrogi projektor laserowy wyświetla ostry, jasny obraz o rozdzielczości do 4,6 miliona pikseli i jest idealny do dużych wyświetlaczy w profesjonalnych przestrzeniach. - Kompaktowa konstrukcja ze skalowalnymi obrazami o przekątnej do 500 cali
Lekka konstrukcja, która ułatwia przenoszenie i instalację, a jednocześnie wyświetla skalowalne obrazy o przekątnej do 500 cali, zapewniając wysoką jakość w dowolnym środowisku. - Wygodna, bezproblemowa instalacja
Dzięki wyświetlaczowi z obiektywem o stałym środku, szerokiemu zakresowi przesunięcia obiektywu i zaawansowanym funkcjom instalacji projektor można łatwo skonfigurować i zainstalować w dowolnym miejscu. - Cicha praca
Zapewnia wydajne wyświetlanie o niskim poziomie hałasu 26 dB w trybie ekonomicznym, a tym samym ciszę, co ułatwia skupienie w trakcie prezentacji i spotkań. - Dokonywanie zrównoważonych wyborów dzięki Epson
Wykonanie w 19% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, niski pobór mocy, mniejsze opakowanie i żywotność do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym). - Natychmiastowa łączność dzięki obsłudze protokołów Apple AirPlay 2 i Miracast1
Bezproblemowo udostępniaj treści z laptopów, tabletów i smartfonów – w sam raz w przypadku konfiguracji urządzeń w ramach rozwiązań BYOD (ang. Bring Your Own Device) i miejsc współpracy.
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Wciągające, spektakularne i realistyczne prezentacje w każdej przestrzeni
Projektor EB-L890E o jasności 8000 lumenów i rozdzielczości WUXGA z optymalizacją 4K i technologią 3LCD zapewnia wyrazisty i realistyczny obraz. Dzięki precyzyjnemu przesunięciu obiektywu i wbudowanym głośnikom o mocy 10 W idealnie nadaje się do sal wykładowych, audytoriów i sal szkoleniowych. Kompaktowa biała obudowa umożliwia łatwą instalację i cichą pracę, dzięki czemu urządzenie jest idealne do różnych profesjonalnych środowisk, w tym średnich i dużych sal konferencyjnych, sal lekcyjnych i przestrzeni typu open space – nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
Łatwy w konfiguracji, mocny w jasności
Dzięki elastycznym opcjom instalacji, w tym standardowemu współczynnikowi rzutu 1,35–2,2:1 i 1,6-krotnemu zoomowi optycznemu, projektor EB-L890E może wyświetlać obrazy o przekątnej do 500 cali. Ulepszona korekcja geometrii i opcjonalna kamera ELPEC01 w połączeniu z narzędziem Epson Projector Professional Tool umożliwiają szybką i prostą konfigurację i kalibrację – co usprawnia zaawansowaną instalację w każdej przestrzeni.
Inteligentne sterowanie zapewniające bezproblemową obsługę
Projektor EB-L890E rozszerza możliwości zastosowania dzięki technologii NFC, ułatwiając wdrażanie na dużą skalę za pomocą narzędzia Epson Projector Config Tool. Przyjazne dla użytkownika menu OSD upraszcza nawigację, a rozwiązanie EPMC firmy Epson do monitorowania w chmurze, umożliwia łatwe zdalne zarządzanie. W pełni kompatybilny z Crestron XiO Cloud oferuje kontrolę z jednego miejsca. Aktualizacje oprogramowania sprzętowego OTA uruchamiają nowe możliwości projektora, zarazem zwiększają wydajność i zapewniają bezproblemowe działanie.
Potwierdzona niezawodność marki
Projektor EB-L890E został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu długotrwałej wydajności i wyposażony w bezobsługową technologię laserową, a ponadto objęty jest 3-letnią gwarancją. Minimalizuje potrzeby związane z konserwacją, skraca czas przestojów i zapewnia spokój umysłu dzięki renomowanej obsłudze posprzedażnej firmy Epson.
Z myślą o środowisku
Nasze projektory, stworzone z myślą o zrównoważonym rozwoju, są produkowane z wykorzystaniem energii elektrycznej w 100% odnawialnej2 i pakowane w kartony w 100% nadające się do recyklingu. Ponadto charakteryzują się one niskim poziomem wymagań konserwacyjnych i zużycia energii oraz zapewniają korzyści płynące z recyklingu i odzyskiwania energii po zakończeniu eksploatacji w całej Europie.
Łatwe przesyłanie strumieniowe i udostępnianie
Dzięki łączności Apple AirPlay 2 i Miracast1 udostępnianie treści jest szybkie i proste – użytkownicy mogą bezprzewodowo kopiować ekrany swoich urządzeń na wyświetlacz w celu bezproblemowej współpracy. Port USB-A umożliwia również strumieniowe przesyłanie danych bez komputera – a dodatkowe opcje, takie jak HDBaseT i HDMI, jeszcze bardziej zwiększają elastyczność.
| Waga | 8,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 34 × 44 × 13,8 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 5.600 lumen (tryb ekonomiczny), 8.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WUXGA |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 26 dB (A), Tryb normalny: 36 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 388 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 266 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 450 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 330 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,4 W |
| Komunikacja | LAN |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Apple AirPlay 2, Ethernet, HDBaseT, HDMI (x2), Miracast, NFC, RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A (2x), WI-FI 802.11b/g/n |




















EB-L210SF 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.