EB-PQ2008B
EB-PQ2008B to wysoce funkcjonalny, kompaktowy projektor o jasności 8000 lm i rozdzielczości 4K — idealny dla wielbicieli ultrawysokiej rozdzielczości.
- Opatentowana technologia obrazowania w 4K
Wyjątkowa jakość obrazu 4K zapewnia doskonałą immersyjność - Niewielkie rozmiary i masa
Niewielki, wysoce funkcjonalny projektor o jasności 8000 lm i rozdzielczości 4K - Zgodność z obiektywami międzyplatformowymi
Umożliwia zbudowanie optymalnego rozwiązania projekcyjnego dla każdej instalacji - Bezobsługowa niezawodność w działaniu
20 000 godzin użytkowania bez konserwacji - Mniejszy wpływ na środowisko
Energooszczędność i ograniczone wymagania w zakresie pakowania i transportu
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Nieograniczona kreatywność
Kontynuator popularnej serii EB-PU model EB-PQ2008B jest nie tylko niewielki i lekki, ale i niedrogi, wszechstronny, energooszczędny i wyposażony w zaawansowane funkcje. Zapewnia swobodę tworzenia niezapomnianych, wciągających doświadczeń.
Rewolucyjny odbiór w rozdzielczości 4K
Zachwycaj wyrazistością obrazów wykonanych za pomocą najnowszej technologii 4K firmy Epson. Łącząc naszą opatentowaną najnowocześniejszą technologię 4K Crystal Motion i układ podwójnych mikroobiektywów, firma Epson wyznaczyła nowe standardy jakości obrazu 4K.
Fantastyczna elastyczność
Szeroki zakres łączności, w tym wejście/wyjście HDMI obsługujące sygnał 4K 120 Hz. Ten projektor o wysokiej jasności jest również kompatybilny z obiektywami międzyplatformowymi, ponieważ wykorzystuje te same obiektywy 4K co w dotychczasowej serii EB-PU, w tym obiektyw o ultrakrótkim rzucie z zerowym offsetem ELPLX02S, który doskonale nadaje się do immersyjnych przestrzeni. Ten projektor jest dostarczany w postaci surowej jako korpus, co pozwala zbudować idealne rozwiązanie dla każdej instalacji.
Niezawodność
Stworzony z myślą o wyjątkowej niezawodności projektor EB-PQ2008B jest kompatybilny z zewnętrznym filtrem powietrza ELPAF63 i zapewnia do 20 000 godzin bezobsługowej pracy (a nawet dłużej w trybach wydłużonych).
Bogate oprogramowanie
Zgodność z kamerą ELPEC01, narzędziem Epson Projector Professional Tool i narzędziem Epson Config Tool zapewnia wiele możliwości w zakresie kalibracji, wsparcia technicznego i sterowania.
| Waga | 18,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43,6 × 54,5 × 18,9 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 5.600 lumen (tryb ekonomiczny), 8.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 4K (3840 x 2160) |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 29 dB (A), Tryb normalny: 35 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 453 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 502 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 410 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Komunikacja | LAN |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDBaseT, HDMI (x2), NFC, RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A (2x) |




















EB-PU1006W 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.