EB-PU2120W
Model EB-PU2120W to najmniejszy na świecie projektor o jasności 20 000 lumenów1.
- Ultralekki i kompaktowy
Najmniejszy na świecie projektor o jasności 20 000 lumenów1 - Wyświetlanie doskonałej jakości obrazów
20 000 lm, technologia optymalizacji 4K, rozdzielczość WUXGA - Prosta obsługa
Prosta instalacja, stacking, dowolność doboru i sterowanie obiektywów - Bezobsługowa niezawodność w działaniu
Udoskonalona pyłoodporna konstrukcja z certyfikatem IP5X - Korzyści dla środowiska
Niższy pobór mocy, mniejsze opakowanie, mniejsza waga
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Kompaktowa oraz lekka
Model EB-PU2120W jest o około 60% mniejszy i o 50% lżejszy niż jego poprzednik, EB-L20000U. Mniejsza waga i rozmiar sprawiają, że projektor jest łatwiejszy w przechowywaniu, transporcie i instalacji, co pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie oraz koszty pracy techników i transportu.
Znakomita jakość obrazu
Ten projektor 3LCD wysokiej jasności oferuje rozdzielczość WUXGA z optymalizacją 4K i HDR, zapewniając bogactwo szczegółów i doskonale ostre obrazy.
Wszechstronność
Model EB-PU2120W jest wyposażony w funkcje umożliwiające prostą instalację, stacking, szeroką gamę obiektywów, którymi można sterować zdalnie. Wbudowane przetwarzanie obrazu pozwala na stackowanie projektorów bez użycia komputera. Oznacza to, że można połączyć moc dwóch projektorów, praktycznie podwajając jasność obrazu, bez używania dodatkowego sprzętu.
Niezawodność
Oferuje wyjątkową odporność na pył, ponieważ hermetycznie uszczelniony tor optyczny i laserowe źródło światła zapewniają stabilną jasność przez długi czas, nawet w środowiskach o wysokim zapyleniu.
| Waga | 24,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 49,2 × 58,6 × 21,8 cm |
| Technologia wyświetlania | Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 14.000 lumen (tryb ekonomiczny), 20.000 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WUXGA |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 37 dB (A), Tryb normalny: 45 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 1143 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 1301 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 899 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,4 W |
| Komunikacja | LAN |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | DVI, Ethernet, HDBaseT, HDMI, NFC, RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A (2x), VGA |




















EB-994F
EB-775F 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.