EH-LS11000W
Ciesz się wrażeniami z oglądania na dużym ekranie we własnym domu dzięki laserowemu projektorowi 4K (8,3 MP), HDR10+ z technologią 3LCD firmy Epson.
- Imponująco ostry obraz
Rozdzielczość 4K (8,3 mln pikseli) i obsługa HDR10+ - Płynne, dynamiczne obrazy
Interpolacja klatek 4K i superrozdzielczość 4K - Wyjątkowo trwałe rozwiązanie
Laserowe źródło światła zapewnia rozrywkę nawet przez 10 lat - Układ optyczny z silnikami
Zmotoryzowany zoom, regulacja ostrości i przesunięcia obiektywu - Szeroki zakres przesunięcia obiektywu
±96,3% w pionie i ±47,1% w poziomie
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Projekcja laserowa w Twoim domu
W ramach filozofii przyświecającej naszej produkcji, w ramach której nie idziemy na żadne kompromisy w sferze jasności, kontrastu, koloru i najwyższej jakości wideo,
Model EH-LS11000W jest wyposażony w niepowtarzalnie zaprojektowany optyczny mechanizm laserowy. Dzięki wyjątkowemu szkłu o niskiej dyspersji (LD),
opracowanemu na nowo panelowi oraz optymalizacji elementów optycznych, które zapewnia tylko firma Epson, jasność to nawet 2500 lm, a wysoki kontrast
i idealne odwzorowanie kolorów nie mają sobie równych¹. Długa żywotność silnika laserowego, wynosząca nawet 20 000 godzin², gwarantuje ciągłe i bezproblemowe działanie. Koniec też z czekaniem na nagrzanie się lub schłodzenie projektora —
osiąga on maksymalną jasność i wyłącza się niemal natychmiast.
Doświadcz pełni wrażeń dzięki rozdzielczość 4K
Dzięki zaawansowanej technologii przesuwania pikseli, która działa równolegle z trzema pojedynczymi chipami LCD o jakości HD, Twój dom stanie się centrum rozrywki, zapewniając wyjątkowo ostry obraz 4K (8,3 mln pikseli) bez utraty jasności obrazu.
Optymalna wydajność dzięki współczynnikowi kontrastu dynamicznego do 2 500 000:1, technologii optymalizacji 4K, technologii 3LCD, interpolacji klatek 4K, superrozdzielczości 4K i obsłudze HDR10+.
Dzięki technologii Epson ZX Picture Processor funkcja Scene Adaptive Gamma umożliwia użytkownikowi automatyczną regulację jakości obrazu na podstawie informacji o scenie. To prosty sposób na uzyskanie imponujących kolorów i kontrastu niezależnie od wyświetlanej przez projektor zawartości.
Ewolucja w przestrzeni tonalnej HDR
HDR to kluczowa technologia podkreślana przez filmowców, która pomaga w bardziej wiernym przekazywaniu intencji wizualnych filmów. Ewolucja w technologii HDR oznacza, że teraz nawet subtelne cienie mogą być wyświetlane z dużą szczegółowością i precyzją.
Żywe obrazy
Superrozdzielczość uwydatnia i wyostrza rozmyte obrazy dla treści w jakości standardowej i 4K, zapewniając szczegółowe i realistyczne obrazy.
Wyraźny i płynny film w jakości 4K
Oprócz zastosowania aktualnej technologii interpolacji klatek ulepszona została także redukcja rozmycia. Nawet w trakcie oglądania dynamicznych dyscyplin sportowych lub podczas gamingu, kontury obrazu pozostają wyraźne, a ruch jest płynny, dzięki czemu obraz w jakości 4K jest bardziej realistyczny i dynamiczny niż kiedykolwiek wcześniej.
Zaprojektowany z uwzględnieniem instalacji w dowolnym miejscu
Szeroki zakres przesunięcia obiektywu (pionowy ± 96,3%, poziomy ± 47,1%) i zoom (x2,1), który jest dostępny tylko w przypadku zaawansowanego modelu domowego, umożliwia instalację projektora EH-LS11000W w salonie oraz w kinach domowych.
Użytkownicy mogą obsługiwać funkcje przesunięcia obiektywu za pomocą pilota, panelu sterowania projektora lub poleceń sterowania.
Oprócz tego samego poziomu wyciszenia (25 dB/wydajność światła 75%) co w poprzednich modelach, redukcja poziomu szumów wysokiej częstotliwości ogranicza rozpraszanie uwagi, zapewniając bardziej wciągające wrażenia.
Praktyczna funkcjonalność i bezproblemowa łączność
Wsparcie zwrotnych kanałów przesyłania dźwięku eARC/ARC
Dzięki systemowi ARC dźwięk można przesyłać za pośrednictwem za pomocą kabla HDMI. Ponadto eARC obsługuje wysokiej jakości dźwięk3, dzięki czemu można cieszyć się w sposób absolutnie zrównoważony i bezproblemowy obrazowymi i dźwiękowymi wrażeniami.
Obsługa 4K/120 fps
Zoptymalizowana obsługa dynamicznych gier
Obsługa CalMAN
Niezawodna kalibracja kolorów, której zaufali profesjonaliści w dziedzinie kolorów i filmowcy.
| Waga | 12,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 44,7 × 52 × 19,8 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 2.500 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | 4K (3840 x 2160) |
| Kontrast (x:1) | ponad 2.500.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 22 dB (A), Tryb normalny:30 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 302 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 198 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,4 W |
| Komunikacja | LAN |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDMI (x2), RS-232C, USB 1.0-A (2x), USB 2.0 Mini-B |




















DS-D5C86RB/B2L – monitor interaktywny 86″ z kamerą
EB-PQ2213B
DS-D5SC3B-B – Klucz USB (wireless dongle)
EB-PQ2220B 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.