Obiektyw – ELPLM14 – Mid Throw
ELPLM14 to średnio-długi obiektyw zoom z zakresem rzutu 3,41–5,11:1, przeznaczony do projektorów EB-L30000U Series. Zapewnia dużą elastyczność montażu przy projekcji z tyłu sali, zachowując ostrość i kontrast obrazu w całym zakresie zoomu.
- Rzut 3,41–5,11:1 – instalacje z dużej odległości od ekranu
- Lens shift V +65%, H ±30% – swobodne pozycjonowanie obrazu
- Zaprojektowany do pracy z Pro L25000U / EB-L30000U w instalacjach Pro AV
- Precyzyjny zoom do dokładnego dopasowania wielkości obrazu
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Epson ELPLM14 to trzeci średnioogniskowy obiektyw zoom (Middle-Throw #3) dla serii EB-L30000U. Zakres rzutu 3,41–5,11:1 umożliwia instalacje, w których projektor znajduje się bardzo daleko od ekranu, ale wciąż nie wymagany jest ekstremalny long-throw.
Dzięki lens shiftowi V +65%, H ±30% oraz precyzyjnej optyce obiektyw ułatwia montaż w tylnej części widowni, na balkonach i w kabinach reżyserskich. To idealne rozwiązanie dla obiektów, w których nie ma miejsca na montaż bliżej ekranu, a wymagana jest wysoka jakość obrazu i niezawodność.
| Waga | 1,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 40 × 20 cm |
| Seria | EB-L30000U, EB-L30002U, Pro L25000U |
| Typ obiektywu | mid-throw |
| przekątna | 200" |
| Przesłona | 3,41–5,11 |
| Współczynnik rzutu | 3,41–5,11:1 |
| Kompatybilność z projektorem | EB-L25000U, EB-L30000U, EB-L30002U |
| Kolor | czarny |
| Zastosowanie | duże audytoria, instalacje w tylnej części widowni, teatry |








ELPLX01WS - Obiektyw - UST (biały) 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.