EB-760W
Zaprezentuj swoją wizję przy użyciu przystępnego cenowo projektora wielkoformatowego o wielkości obrazu do 150 cali, który pozwala zwiększyć zaangażowanie i produktywność oraz ułatwia naukę.
- Skalowalny wyświetlacz HD do każdego pomieszczenia
Projektor 53-150” UST do oglądania bez zakłóceń (cieni/odbić) - Jasny i energooszczędny laser
Jasność 4100 lm CLO i technologia 3LCD zapewniają jaśniejsze kolory przy poborze mocy zaledwie 205 W - Bezproblemowe opcje łączności
Automatyczne włączanie, projekcja przewodowa/bezprzewodowa z wyjściem USB 2 A do inteligentnych modułów - Łatwa obsługa i trwała konstrukcja
Praktycznie bezobsługowe urządzenie z gwarancja na 5 lat lub 12 000 godzin - Zgodność wizualizera
Utwórz i nagraj na żywo immersyjną lekcję lub prezentację
- Przewidywana dostawa: Do 4 dni roboczych
- Darmowa wysyłka i zwroty: Dla wszystkich zamówień powyżej $200
Obiektyw o ultrakrótkim rzucie projektora EB-760W umożliwia bezpieczne, dyskretne ustawienie w pobliżu ekranu, zapewniając prezenterom swobodę działania bez rzucania cienia.
Dzięki natężeniu światła barwnego 4100 lumenów oraz technologii 3LCD firmy Epson obraz o przekątnej do 150 cali jest jasny i żywy oraz wyraźnie widoczny pod każdym kątem i z dużej odległości. Immersyjne środowisko przyjazne dla użytkownika.
Projektor umożliwia także elastyczne skalowanie obrazu w rozmiarze 49–150 cali, co pozwala zoptymalizować go do rozmiaru pomieszczenia przy użyciu jednego, dobrze znanego produktu bez dodatkowych kosztów
Wszechstronne opcje połączenia bezprzewodowego i przewodowego, takie jak screen mirroring Miracast™ umożliwiają uczestnikom łatwe udostępnianie treści z komputerów lub urządzeń przenośnych. Dzięki podłączeniu opcjonalnego wizualizera firmy Epson można oglądać dokumenty, prezentacje i obiekty 3D z niesamowitą szczegółowością.
W przeciwieństwie do płaskich monitorów nie wymaga używania ciężkiego szklanego panelu podatnego na złamanie, na którym pojawiają się martwe punkty i odbicia pod pewnym kątem. Ponadto na prezenterów nie oddziałuje bezpośrednie promieniowanie światła niebieskiego szkodliwe dla wzroku. W połączeniu z higieniczną, antybakteryjną tablicą nauczyciele mogą wprowadzać adnotacje do prezentacji za pomocą pisaków suchościeralnych lub po prostu używać tablicy z wyłączonym projektorem, aby zaoszczędzić energię.
| Waga | 5,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39,5 × 35,6 × 12,3 cm |
| Technologia wyświetlania | Ciekłokrystaliczna migawka RGB, Technologia 3LCD |
| Jasność lampy (ANSI) | 2.800 lumen (tryb ekonomiczny), 4.100 lumen |
| Rozdzielczość podstawowa (px) | WXGA |
| Kontrast (x:1) | ponad 5.000.000 : 1 |
| Żywotność lampy (tryb normalny) | 20.000 h |
| Żywotność lampy (tryb eko) | 30.000 h |
| Głośność pracy | Tryb eko: 27 dB (A), Tryb normalny: 37 dB (A) |
| Pobór mocy (Normal On-Mode) | 197 W |
| Pobór mocy (Eco On-Mode) | 141 W |
| Pobór mocy (Normal Peak-mode) | 263 W |
| Pobór mocy (Eco Peak-Mode) | 199 W |
| Pobór mocy (Energy saving standby) | 0,5 W |
| Komunikacja | LAN, WI-FI |
| Wbudowane głośniki | TAK |
| Kolor | do 1,07 mld kolorów |
| Złącza | Ethernet, HDMI (3x), Kompozytowe, MIC, Miracast, RS-232C, USB 2.0 typu B (tylko serwisowe), USB 2.0-A (2x), VGA (x2), WI-FI 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct |




















EB-1795F 
Opinie
Opinii jeszcze nie ma.